Karadağ, İl Milli Eğitim Müdürüne yüklendi…

Karabük’e yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan’ın kendi Facebook profilinde “Mustafa Kemal ile ilgili bilinmeyen gerçekler” başlığı altında yazılan, Atatürk’ün asla Türk olmadığı ve hatta Yahudi olduğunu belirten yazıyı paylaşmasına CHP İl Başkanı Bayram Karadağ tepki gösterdi.

Karadağ, İl Milli Eğitim Müdürüne yüklendi…
Yayınlama: 30.08.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan’ın kendi Facebook profilinde “Mustafa Kemal İle İlgili Bilinmeyen Gerçekler” başlığı altında yazılan Atatürk’ün asla Türk olmadığı ve hatta Yahudi olduğunu” belirten yazıyı paylaşmasına sent tepki gösterdi.

30 Ağustos törenlerinin hemen ardından konu ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen CHP İl Başkanı Bayram Karadağ, şu açıklamayı yaptı:

Mustafa Kemal Atatürk’ün yaptıkları değil de, soyu sizi neden ilgilendiriyor. Vatanı satanların soysuzluğunu konuşamazken, Ülkemizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün soyuna dil uzatmanızın arkasındaki düşünce nedir?

Lozan Anlaşması’nı kötüleyerek bir yere gelemeyeceğinizin farkında değil misiniz? Lozan Anlaşması, siz kabul etseniz de etmeseniz de ülkemizin temel taşıdır. Yıllardır ülkemizde Lozan Anlaşması’nı kabul etmeyen, siyasi ikbal peşinde koşan aymazlar vardır.

Yahudilere hizmet eden arıyorsan Atatürk’e değil, OFER’lere Limanları peşkeş çekenlere bak.

Yahudilere hizmet eden arıyorsan Atatürk’e değil, Suriye sınırındaki mayınlı arazilerin 49 yıllığına İsrail’li şirkete verilmesine itiraz edenleri “Yahudi düşmanlığı” yapmakla suçlayanlara bak.

Yahudilere hizmet eden arıyorsan Atatürk’e değil, Kürecik’e İsrail’i korumak için radar İstasyonu kuranlara bak.

Yahudilere hizmet eden arıyorsan Atatürk’e değil, Amerikan Musevi Komitesi ADL tarafından “Cesaret Ödülü” alanlara bak.

Yahudilere hizmet eden arıyorsan Atatürk’e değil, tarihte ilk kez Türkiye Cumhuriyeti’nin başkentinde, İsrail’e, siyonizmin kurucusu Theodor Herz’i anma izni verildi. 6 Aralık 2004 günü İsrail’in Ankara Büyükelçiliği, Ankara’da Milli Kütüphane Konferans Salonu’nda siyonizmi andı bu izni veren Hükümete bak.

Atatürk’e hakaret etmeden önce, kendi düşüncene sahip insanlara bir bak…

 CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret içeren paylaşımlar yapmayı bırak, Milli Eğitimi yükseltmeye bak.

Gelir gelmez Karabük’ü karıştırdın, önce kendi kurumunu alt üst ettin.  Mezardaki Müdüre en yüksek puan verdin, sehven verilmiş dedin. Karabük’te eğitim seviyesinin yükselmesini sağlayan nice Müdürün puanını düşürerek aslında onları değil,  kendini rezil ettin.

Daha gelmeden birilerinin yönlendirmesiyle mi, kendi iradenle mi bilinmez Karabük’ü, Milli Eğitimi karıştırdın.

Sayın Müdür; Siyaset yapacaksan, Milletvekili Adayı olacaksan Kayseri’ye git. Çıkart üzerindeki 657 gömleğini, çık siyasi arenada fikirlerini söyle. Birilerine yaranmak için, 2015 de Milletvekili olmak için, ülkemizin kurucusuna hakaret etmek her şeyden önce bir Milli Eğitim mensubuna yakışmıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.