Karabük’te siyaset hızlandı!

Ak Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ; “CHP Karabük’te havlu atmış gibi, tabelayı mı indirdiler!”

Karabük’te siyaset hızlandı!
Yayınlama: 04.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

7 Haziranda gerçekleştirilecek olan milletvekilliği genel seçimleri öncesi Karabük’te siyaset hareket kazanmaya başladı. Siyasi partilerde aday adaylarının yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığı Karabük’te, Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ilk bombayı patlattı. Saylar Karabük’te ana muhalefet partisinin sesinin çıkmadığını belirterek “CHP Karabük’te havlu attı!” dedi.

Ak Parti olarak tüm kademeleriyle birlikte Haziran ayında gerçekleştirilecek olan seçimlere hazır olduklarını belirten İl Başkanı Saylar, 7 Haziran’da Karabük’te iki milletvekilliğini de alacaklarını ifade etti.

Cumhuriyet Kenti Karabük’te ana muhalefet partisi CHP’nin tabelasını indirdiği imasında bulunan Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, “Cumhuriyet kenti Karabük’te ana muhalefet partisi olarak Cumhuriyet Halk Partisi Karabük’te yok gibi. Cumhuriyet Halk Partisi tabelayı indirmiş herhalde. Cumhuriyet kenti Karabük’te Cumhuriyet Halk Partisi havlu atmış gibi, biz isteriz ki ana muhalefet partisi olarak onların meydanlarda olmasını isteriz. Türkiye’de ana muhalefet partisi var ama Karabük’te yok. Tabelayı indirdilerse biz de bilelim, ama biz arzu ederiz ki ana muhalefet partisi Karabük’te de olsun. Ak Parti olarak seçim öncesi bizde bir çok aday adayı var ama he MHP’de, ne CHP’de hiçbir adayın ismi geçmiyor. Biz onlara ruh ikizi dediğimiz de bize kızıyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi vagon mu olacak, yoksa lokomotif mi olacak ona artık karar vermesi lazım. Biz mutlaka muhalefetin olması gerektiğine inanıyoruz. Tabi bahsettiğimiz yapıcı muhalefetlik. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’de ana muhalefet partisi, biz Karabük’te de Cumhuriyet Halk Partisini ana muhalefet partisi olarak karşımızda rakip olarak görmek isteriz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.