Karabükspor Transferi Hızlandırdı

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mustafa Yolbulan, geçen sezon kendilerinde kiralık oynayan Beşiktaşlı Erkan Kaş ve Tanju Kayhan ile 3’er yıllık anlaşma sağladıklarını söyledi.

Karabükspor Transferi Hızlandırdı
Yayınlama: 14.06.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mustafa Yolbulan, geçen sezon kendilerinde kiralık oynayan Beşiktaşlı Erkan Kaş ve Tanju Kayhan ile prensipte anlaştıklarını ve Pazartesi günü resmi imzaların atılacağını belirtti.

Her iki oyuncu ile üçer yıllık anlaşma sağladıklarını belirten Yolbulan “Taraftarımıza söz verdiğimiz gibi transfer çalışmalarımızı hızlandırdık. Geçtiğimiz sezon Karabükspor’da Beşiktaş’tan kiralık aldığımız Erkan Kaş ile bonservisini alarak 3 yıllığına anlaştık. Yine Beşiktaş’tan geçen sezon Elazığspor’da kiralık olarak oynayan Tanju Kayhan ile de 3 yıllık anlaşma yaptık. Her iki oyuncu ile hafta başında resmi imzalarımızı atacağız. Diğer yandan forvet hattına da Elazığspor’da oynayan Onur Ayık ile görüşmelerimiz son aşamaya geldi. Bu oyuncuyla da prensipte anlaştık ve yurtdışından dönmesini bekliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.