Karabük TSO’da Tuncay Özcan Dönemi!

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal’ın istifasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna Tuncay Özcan getirildi. Meclis Başkanının ardından Yönetim Kurulu Başkanının da Ak Parti Yönetiminden gelmesi bazı tepkileri de beraberinde getirdi.

Karabük TSO’da Tuncay Özcan Dönemi!
Yayınlama: 03.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
17
A+
A-

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’nın 7 kişilik yönetim kurulu tarafından yapılan toplantıda, Tuncay Özcan oy birliği ile TSO Başkanı olarak seçildi.

Özcan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesi ile birlikte AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa ettiğini açıklayarak, “Bu süreçte teveccüh gösteren bütün yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Burada birlik beraberlik içinde Karabük için çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz. Sedat beyin başkanlığında yönetim kurulu olarak aldığımız kararlar sonucu başlattığımız projeleri hızlı bir şekilde takip edip Karabük’e kazandırmaya gayret edeceğiz” dedi.

Eski Başkan Sedat Namal’ın Ak Parti’den milletvekili aday adayı olmak üzere istifa etmesinin ardından, Karabük TSO Başkanlığına Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Tuncay Özcan’ın getirilmesi ise yeni bir tartışma konusu haline geldi.

TSO Meclis Başkanlığını Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’ın yaptığı Karabük TSO’da Yönetim Kurulu Başkanlığına da Merkez İlçe Başkanlığından istifa eden Tuncay Özcan’ın getirilmesini, bazı çevreler Karabük TSO’nun Ak Parti çevresinde şekillenmesi olarak gördüklerini belirterek bu durumun hoş olmadığı görüşlerini ifade ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.