Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan Görevine Başladı

Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan: “Değişmeyen ve asla değişmeyecek tek gerçek; hizmete devam anlayışımızdır” dedi.

Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan Görevine Başladı
Yayınlama: 04.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen törenle başkan vekili Erol Karadeniz görevi Tuncay Özcan’a devretti.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal’ın istifasıyla başkanlığa en yaşlı üye olarak vekalet eden Erol Karadeniz bugün görevi Tuncay Özcan’a devretti.

TSO Meclis Başkanı Timurçin Saylar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu toplantı öncesi konuşan başkan vekili Erol Karadeniz yasal süreç içerisinde başkanlık görevini yürüttüğünü belirterek, Yönetim Kurulu’nda aldığımız bir kararla Tuncay Özcan’ı başkan seçtik, kendisine ve Karabük’e hayırlı olsun diyerek başarılar diledi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevini bırakarak siyasi aktif kimliğini sonlandırdığını belirten Tuncay Özcan ise, “Toprağının insanına hizmete vakfolmuş hayat” iddiası ve kararlılığının bu gün yeni bir başlangıç ile farklı bir vücut bulduğunu söyledi.

Değişmeyen ve asla değişmeyecek tek gerçek; hizmete devam anlayışımızdır’ diyen Özcan, “Pozisyonumuz sadece kurum ve konum değiştirmiştir. Bu günden itibaren daha evvel Yönetim Kurulu üyeliği konumunda devam eden görevimiz bu gün itibarı ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile sıfat değiştirmiştir. Değişmeyen ve asla değişmeyecek tek gerçek; hizmete devam anlayışımızdır. Beni bu ciddi sorumluluk ifade eden göreve uygun gören değerli kurul üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Odamızın kayıtlı bütün üyelerine ve bütün Karabük’e hizmete aynı heyecan ve azimle devam edeceğiz. Amacımız onların güvenine layık olmak ve devraldığımız bayrağı aynı sorumluluk bilinci ve liyakat ile taşıyabilmektir. Daha evvel Karabük Ticaret ve Sanayi Odasında görev yapmış bütün değerli üye ve Başkanlarımıza hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren büyük bir uyum ve gayretle mesai paylaştığım bütün yönetim kurulu üyelerimize, Meclis üyelerimize ve Değerli Meclis Başkanım Sayın Timurçin Saylar Bey’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca aynı yönetim ve ekipte çalışmış olmaktan büyük onur duyduğum selefim Sayın Sedat Namal Bey’e yaptığı hizmetler, oda başkanlığı makamına kazandırdığı yeni vizyon ve bizlere refere ettiği yeni ufuklar için çok teşekkür ediyorum. Büyük projeler ve yeni Karabük vizyonunun devam eden hizmetlerinin takipçisi ve mihmandarı olmaya devam edeceğimizi samimiyet ve kararlılık ile ifade ediyoruz.” dedi.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı makamının önce sorumluluk ve daha sonra büyük bir gayret ve vizyon anlayışını zorunlu kılan son derece önemli bir konum olduğunu da vurgulayan Özcan, ”Bunun bilincinde ve gelişen her türlü konjönktürel şartların farkındayız. Üreten Karabük ve gelişen kent vizyonumuz süreç içerisinde hayata geçirdiğimiz ve geliştirdiğimiz projeler ışığında yeni ufuklar kazanacaktır. Çok çalışmak ve yeni projeler geliştirmek mecburiyetindeyiz. Zira bu şehir ve bu şehrin insanı her şeyin en güzelini hak ediyor. Kurul arkadaşlarımızla beraber bu önemli görevi layıkı ile ifa edeceğimizi belirtirim” ifadesinde bulundu.

Basın toplantısının ardından toplantıya katılan tüm üyeler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.