Karabük Gazeteciler Cemiyeti’nden, Vali Alimoğlu’na ziyaret

Karabük Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde ilimize atanan Vali Orhan Alimoğlu’nu ziyaret etti.

Karabük Gazeteciler Cemiyeti’nden, Vali Alimoğlu’na ziyaret
Yayınlama: 10.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Yönetim Kurulu Üyelerini Vali Orhan Alimoğlu’na tanıtan Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Karaarslan ziyarette yaptığı konuşmada “Sizlere öncelikle hoş geldiniz diyor ve görevinizde başarılar diliyorum. Karabük Gazeteciler Cemiyeti olarak bugün sizleri ziyaret etmekteyiz. Karabük Gazeteciler Cemiyeti 1972 yılında kurulan köklü bir cemiyettir. O tarihten bugüne kadar cemiyet hayatında yerini almıştır. Basın mensupları olarak kamu hizmeti vermekteyiz. Siz Karabük Valisi olarak başta sizin ve kamu kurum kuruluşlarının yapacağı tüm çalışmalarınızda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz” dedi.

Vali Orhan Alimoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Karabük Türkiye’mizin şirin illerinden birisi her yönü ile özelliği olan bir il. Bende burada görev yapacak olmaktan çok mutluyum. Karabük için hep birlikte el ele verip güzel ve en doğru olanı yapacağımıza inanıyorum. Sizlere bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.