Karabük Cumhuriyet için yürüdü!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kortej yürüyüşü ve çelenk sunumu ile başladı.

Karabük Cumhuriyet için yürüdü!
Yayınlama: 28.10.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Cumhuriyetin kuruluşunun 91. Yıl dönümü kutlamaları Karabük’te Valilik önünden Atatürk anıtına kadar yapılan kortej yürüyüşü  ile başladı. TED Koleji bando ekibinin eşliğinde yapılan yürüyüşe, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Garnizon Komutanı Albay Samit Tokmak, Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Arslan KARDEMİR A.Ş Genel Müdürü Fadıl Demirel ile gaziler, daire müdürleri, öğrenciler, KARDEMİR işçileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yenişehir Atatürk anıtına sırasıyla Karabük Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile program sona erdi.

Etkinlik kapsamında ayrıca Kares AVM’de karma resim sergisi ile Özel Eğitim Vakfı ve Aylin Özel eğitim kurumunun birlikte oluşturduğu vurgulu çalgılar konser grubunun gösteri yapıldı.

Cumhuriyet Bayramı kutlanmaları  bugünde devam edecek. Kutlamalar çerçevesinde bugün saat 09.00’da Vali Orhan Alimoğlu makamında tebrikleri kabul edecek. Ardından Saat 10.00’da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumuna geçilerek çeşitli etkinlikler yapılacak

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.