“Kamuoyu baskısıyla burayı yaşatmaya çalışacağız”

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan ve İl Başkanı Ömer Ayar, geçtiğimiz haftalarda kapatılarak faaliyetine son verilen Vatan Hastanesi çalışanlarını ziyaret etti.

“Kamuoyu baskısıyla burayı yaşatmaya çalışacağız”
Yayınlama: 13.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, 7 aydır maaş alamayan ve mağdur olan hastane çalışanlarının sorunlarını dinleyerek, “Karabük’ün kamuoyu baskısıyla burayı yaşatmaya çalışacağız” dedi.

Hastane çalışanlarının uzun zamandır sıkıntı içerisinde olduğunun farkında olduklarını da söyleyen Ceylan, “Bütün sıkıntılara rağmen bölgemize hizmet etmeye gayret ediyorsunuz. Bunun farkındayız. Ben şahsım ve Karabük halkı adına sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sıkıntılarınızı paylaşmak adına buraya geldik. Ne yapabiliriz bunu konuşmak için geldik. Ne gerekirse gayret edeceğiz. Vali Bey ile de görüştüm. Eksik olmasın onlarda ilgileniyorlar. Kaç defa yetkililer ile görüşmüşler. Bu hastanenin yaşaması gerekiyor. Bu inanç içerisindeyiz. Vatan Hastanesi uzun yıllar Karabük’e hizmet etti. Karabük’ün en eski özel hastanesi burası. Bu hastanemizin yaşaması inancı içerisindeyiz. Şahsen elimizden gelen gayreti sonuna kadar kullanacağız. Sizin de artık dayanma gücünüz de kalmadı, bununda farkındayız. O açıdan sizlerle bu sorunlarınızı paylaşalım. Neler yapabiliriz, bunları konuşalım diye geldik. Sizin derdiniz bizim derdimizdir. Tabi ki bir özel sektör kuruluşu burası; ama Karabük’ün kamuoyu baskısıyla burayı yaşatmaya çalışacağız. Bu işletmenin ne sorunu varsa, onu çözme noktasında gayret ederiz. Dolayısıyla hedefimiz burayı yaşatmaktır. Sizlerinde şuanda olduğu gibi işinize sahip çıkıp, Karabük’e en iyi hizmeti tekraren yapmanızdır. Ben Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin Bey’e de bizzat haber vereceğim, zaten kendisinin haberi var bu konudan; ama konunun ciddiyetinden bahsedeceğim. Kendilerinden de bu konu hakkında yardım isteyeceğiz. Onu da devreye sokacağız. Ne yapılması gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Vatan Hastanesi çalışanları ise 7 aydır burada çalışanların evlerine ekmek parası girmediğini söyleyerek, “Faturalarımızı ödeyemiyoruz. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda çok kötü durumdayız. 150 kişi buradan ekmek parası kazandık ve buranın kapatılmasını istemiyoruz. Siz güçlü bir liderin arkasındasınız, milletvekilliği de yaptınız. AK Parti’nin ne olduğu belli. Sizin de savunduğunuz, söylediğiniz projeler daha büyük, parktır şudur budur değil yani sizin olayınız. Sizin daha güçlü kuvvetli olduğunuzu bildiğimiz için buraya davet ettik. Bu konuda bizlere yardım edin. Hükümetimizin gücü kuvveti belli, sizin gücünüz belli. Bu konuda bizlere yardımcı olun” dediler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.