İşkence Yapıp, Başında Ölmesini Bekledi

Evli kız kardeşi ile ilişkisi olan şahsı önce vurdu, sonra cinsel organını kesip gözlerini oydu.

İşkence Yapıp, Başında Ölmesini Bekledi
Yayınlama: 21.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Safranbolu’da meydana gelen olayda bir kişi evli kız kardeşi ile ilişkisi olduğu iddia edilen adamı ayağından av tüfeği ile vurduktan sonra cinsel organını kesip, gözlerini oyarak öldürdü.

Olay, Safranbolu ilçesine bağlı Yazı köyü Çay Mahallesi’nde bir mandırada meydana geldi. Mandırada işçi olarak çalışan H.A. (30) evli kız kardeşi ile ilişkisi olduğunu öğrendiği M.Ç’yi yanına çağırdı. Zonguldak’tan Karabük’e gelerek H.A.’nın çalıştığı mandıraya giden M.Ç, burada kendisiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle H.A, yanında bulundurduğu av tüfeği ile M.Ç’yi önce ayağından vurarak yaraladı. Yerde kanlar içinde kalan M.Ç’nin cinsel organını da kesen H.A. daha sonra gözlerini oyarak işkence yapıp başında ölmesini bekledi. Silah sesini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, H.A’yı gözaltına alırken, yapılan incelemede yol kenarında bulunan M.Ç’nin öldüğü belirlendi. M.Ç’nin cesedi otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen H.A, adliye girişinde bir gazetecinin “Neden öldürdünüz?” sorusuna “Keyfimin kahyası mısın, sana ne” yanıtını verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.