İşçi alımı için müracaatlar başladı!

Karabük Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Coşkun Güven, kamu hastane hizmetlerinde hizmet alımı kapsamında, 77 kişi için talep almaya başlandığını söyledi.

İşçi alımı için müracaatlar başladı!
Yayınlama: 16.04.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Geçtiğimiz haftalarda hizmete alınan KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesine alınacak olan temizlik, veri hazırlama ve özel güvenlik elemanın yer alacağı 77 kişilik kontenjan için kayıtlar başladı.

İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından alınan kayıt başvurularına yoğun katılım olduğu gözlenirken, İl Müdürü Coşkun Güven başvuruların 22 Nisan’a kadar süreceğini bildirdi.

İŞKUR İl Müdürü Güven, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Kamuoyu tarafından yakından takip edilen Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı yeni hastane için yüklenici firma üzerinden temizlik hizmetleri, veri hazırlama ve özel güvenlik hizmetleri alanındaki kayıt başvuruları başladı. 22 Nisan’a kadar müracaatlar yapılacak olup Cumartesi ve Pazar günüde kurumumuz açık olup kayıt işlemleri devam edecek. Hizmet alımı yöntemi ve yüklenicilerin talebi doğrultusunda temizlik hizmetleri için 40 erkek 20 bayan olmak üzere 60 kişi, veri hazırlama hizmeti için 4 kişi ve özel güvenlik hizmeti için 13 kişi olmak için 77 kişilik istihdam sağlanacak. Genel ve özel şartları sağlayanların müracaatları şahsen kurumumuza veya internetten kabul edilecek. Talepler, başvuru şartları uygunluğu açısından değerlendirilerek, başvuru yapma hakkı olanların listeleri notere intikal ettirilecek ve 25 Nisan Cuma günü Merkez Kapalı spor salonunda katılımcıların belirlenmesine yönelik kura çekimi yapılacak” dedi.

Güven, ayrıca son 6 ay için SGK ve Bağkur pirimi ödenmemiş kişilerin başvuracağını da sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.