İnşaat Çalışması Hızla Devam Ediyor…

Mülkiyeti Karabük Belediyesi’ne ait olan, yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Merkezi inşaat çalışması hızla devam ediyor.

İnşaat Çalışması Hızla Devam Ediyor…
Yayınlama: 17.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
6
A+
A-

Son yıllarda altına imzasını attığı, Karabük ölçeğinde dev sayılabilecek projeler ile adından sıkça söz ettiren genç işadamlarından Adnan Çebi, Belediye İş merkezi inşaatının zamanından önce tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.

Çebioğlu Şirketler Gurubunun Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Adnan Çebi; “Karabük Merkeze yapmakta olduğumuz belediye iş merkezi projemizi zamanından önce, belediyemize ve ortaklarımıza en geç bu yılın Ağustos ayında teslim edeceğiz.” dedi.  

Yaptığı yeni yaşam alanları projelerinde son inşaat teknolojilerini kullanarak kaliteden ödün vermeyen Çebioğlu İnşaatın, projeleri adeta kapış kapış satılıyor. 7 katlı olarak yapımı devam eden Karabük Belediyesi İş Merkezinin tamamlanmasına yönelik çalışmalar hızlı bir şekilde sürüyor. Modern kent oluşumunun en temel yapı sistemlerinden biri olarak da değerlendirilen Karabük Belediyesi İş Merkezinin, 2015 yılı Ağustos ayı içerisinde hizmete kazandırılması öngörülüyor.

Oldukça güzel bir görünüm kazanacak olan Karabük Belediye hizmet binası projesini, diğer projeleri gibi çok önemsediklerini ve konusunda uzman ve deneyim sahibi, tecrübeli ekiplerle çalıştıklarını vurgulayan işadamı Adnan Çebi, “Birçok proje gibi bu projede kendimiz için oldukça önem arz ediyor. Çalışanların verimli ve daha elverişli bir ortamda, vatandaşların ise daha rahat ve modern bir mekânda tüm işlemlerini yürütmelerini sağlamak amacıyla yapımına başlanan Yeni Belediye İş Merkezi Binası, 4 bin m²’lik bir inşaat alanına sahip olacak. İki ayrı blok olarak inşaatı devam eden alanda A blok kısmı Belediye binası olacak ve 7 katlı olacak. İş merkezi olarak yapılacak bina ise 9 katlı olacak. Otopark kısmında her bir kat 120 araçlık olacak olup, binaların ön cephesinde 15 dükkan ve iş merkezinde ise 77 büro yer alacak. Tamamen cam giydirmeli ve modern bir şekilde olacak olan Belediye ve İş Merkezi inşaatında Avrupa’da yoğun olarak kullanılan Cobiax sistemi kullanılıyor. Türkiye’de ilk kez Karabük’te uygulanan Cobiax sistemi, binalarda depreme karşı daha da dayanıklı olmasını sağlayan, beton yoğunluğunu azaltarak binanın yükünü ve ısı ile ses yalıtımını azaltıyor. Prestij proje olarak değerlendirdiğimiz inşaatımızı bu yılın Ağustos ayında tamamlayıp, tüm Karabüklülerin hizmetine sunmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız inşallah” diyerek açıklamasını tamamladı. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.