Her iki Başkandan beklenen açıklama!

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük ve Safranbolu’nun bir bütün olduğunu ve bu nedenle hizmetlerin birlikte yapılması gerektiği mesajını verdiler.

Her iki Başkandan beklenen açıklama!
Yayınlama: 22.04.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

30 Mart 2014 tarihinde Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’yi Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunmuştu. Dün de Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Başkan Aksoy’a iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Vergili ziyarette kendisi gibi ikinci defa Safranbolu Belediye Başkanlığına seçilen Necdet Aksoy’un beş yıllık görev süresi içersinde başarılı hizmetler yapacağına inandığını söyledi.

            Ziyarette ilk olarak kısa bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Safranbolu ve Karabük’e el birliği ile hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek “Seçilmiş insanların vatandaşlar tarafından takdir edilmesi çok hoş bir şey. İnşallah bizlerde önümüzdeki dönemlerde 5 yıllık görev süremiz içerisinde eskisi gibi değil farklı bir diyalog içerisinde hem Safranbolu’ya, hem Karabük’e el birliği ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Tekrar belediye başkanı seçilen Necdet beyin beş yıllık görev süresi içerisinde başarılı olacağına, Safranbolu halkına çok güzel hizmetler yapacağı inancı düşüncelerim ile kendisi tebrik ediyor hayırlı uğurlu olsun” dedi

– BİRLİKTE GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ –

            Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin kendisine yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, birlikte güzel hizmetler yapacaklarını belirterek “Bizlerin görevi halkımıza hizmet etmek bunun için yola çıktık. İnşallah bu dönemde de halkımızın beklentileri doğrultusunda hizmetlere yaparak kentlerimizi daha iyi konuma getiririz. İnsanlarımızı çağdaş belediyecilik hizmetlerine kavuşturmak için gayret edeceğiz. Safranbolu-Karabük bir bütündür. Safranbolu’da yaşayıp  Karabük’te çalışan  bir çok hemşehrimiz olduğu gibi, Karabük’te çalışıp günün belirli saatlerinde Safranbolu’ya gelen Karabüklü hemşehrilerimizde var. Hepsinin ortak beklentisi ortak hizmet üretmemizdir. Belediye Başkanı seçildikten sonra rozetlerimizi bırakacağız denilir. Bizler seçimden sonra parti rozetlerimizi bıraktık. Halkımızın beklentilerini gerçekleştirmek, onları hak ettikleri hizmetlerle buluşturmak için çaba sarf etmemiz gerektiğine inanıyorum. İnanıyorum ki Karabük Belediye Başkanımızda bu doğrultuda düşünüyordur. Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum. Birlikte güzel hizmetler yapmak inşallah bizlere nasip olur.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.