Genel Müdür Yılmaz “Başarıyı çalışanlarımızla birlikte yakalayacağız”

Kardemir Anonim Şirketi eski Genel Müdürü Fadıl Demirel’in görevinden ayrılmasından sonra 2 Şubat 2015 tarihinde Kardemir Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne atanan Uğur Yılmaz, Genel Müdür Yardımcıları ile birlikte “Basınla Tanışma Toplantısı” düzenledi.

Genel Müdür Yılmaz “Başarıyı çalışanlarımızla birlikte yakalayacağız”
Yayınlama: 04.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Kardemir Anonim Şirketi Genel Müdürü Uğur Yılmaz, basınla tanışma toplantısında yaptığı açıklamada “Kardemir’de başarıyı yakalayacaksak, bizler başta olmak üzere tüm çalışanlarımızla birlikte yakalayacağız” dedi.

Kardemir Anonim Şirketi Genel Müdürü Uğur Yılmaz, basınla tanışma toplantısı düzenledi. Genel Müdür Yılmaz basınla tanışma toplantısına; İşletmelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Altan, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onur, Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Ercüment Ünal, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Fatih Korhan ile Yatırımlar ve Teknik Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürkan Gürpınar’la birlikte katıldı.

Basınla tanışma toplantısında Genel Müdür Uğur Yılmaz kendisi ile ilgili açıklamalarda bulunduktan sonra, Genel Müdür Yardımcıları da tek tek kendilerini tanıttılar.

Sohbet havasında geçen tanışma toplantısında bir açıklama yapan Kardemir Anonim Şirketi Genel Müdürü Uğur Yılmaz “Kardemir önemli mesafeler almış. Bugün geldiği nokta oldukça iyi bir seviyedir. Bundan sonrada önünde alacağı önemli mesafeler vardır. Onları da inşallah hep birlikte başarmaya çalışacağız. Kardemir de yapılacak işler top yekün birlikte yapılması gereken işlerdir. Kardemir’de biz yöneticiler ve çalışanlarının hep birlikte hedefe koşuyor olması lazım. Göreve geldiğimiz günden itibaren memnuniyetle şunu gördüm. Kardemir’in çok değerli çalışanları var. Burada bir şeyi başaracaksan onlarla birlikte başaracağız. İnşallah hep beraber tüm çalışanlarımızla birlikte, almış olduğumuz bayrağı daha iyi yerlere taşırsak bizde bu projede üzerimize düşeni yapmış oluruz. Ekibimizle birlikte yola çıktık, şu aralar günde 12-14 veya 16 saat çalışıyoruz. Çünkü zaman bizim için kıymetli bir takım şeyleri anlamaya çalışıyoruz. Hızlı bir şekilde ilerliyoruz, devam eden yatırımlarımız var bunları anlamaya çalışıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.