Fatih Coşkun KASİAD’ın Ayın Konuğu Programına Katıldı

Karabük ve Safranbolu İşadamları Derneği (KASİAD)’ın düzenli olarak yaptığı ayın konuğu programının bu ayki davetlisi Süvari Giyim CEO’su Fatih Coşkun oldu.

Fatih Coşkun KASİAD’ın Ayın Konuğu Programına Katıldı
Yayınlama: 21.04.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Aile Şirketlerinin Kurumsallaşması ve Aile Anayasası Hazırlama” konu başlığı ile Aygür Otelde düzenlenen programda Coşkun tecrübelerini anlattı.

Coşkun firmalarının kuruluş aşaması ve bugüne geldikleri konumları hakkında bilgiler vererek, “1997 yılında kurulan bir firmayız. Aslında babam 1967 yılında üç tekerlekli arabalarla tekstil ürünleri satmaya başlıyor. 2 yıl sonra babam dedemi ikna ederek, onun bakkal dükkanın tuhafiyeye çeviriyor. İlk perakende mağazacılığa girişimiz böyle başlıyor. Daha sonra 1983 yılında toptan mağazacılık yapmak üzere Adana’ya geliyor. 1989 yılında konfeksiyon ürettirmeye başlıyoruz. 1997 yılında ise tüm bu tecrübeler ile Süvari markasını oluşturmaya başlıyoruz” dedi.

Coşkun, programda nasıl marka oluşturulur, aile şirketlerinde kurumsallaşma ve aile Anayasası hakkında katılımcılara aydınlatıcı bilgiler verdi.

Program sonrası KASİAD Başkanı Ahmet Ramzanoğlu, şirketlerdeki tecrübeler ve bilgiler birbirleri ile paylaşılırsa bir değer kazanır düşüncesiyle Karabük’e gelen Süvari Giyin CEO’su Fatih Coşkuna katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.