Esnaf Odaları Birliğinden Ankara Çıkartması

Geçtiğimiz haftalarda Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen ve Yönetimi, Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Esnaf Odaları Birliğinden Ankara Çıkartması
Yayınlama: 22.05.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Esnaf Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen Başkanlığında, Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Kılıç, Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner, Yenice Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Şık, Sebzeciler Odası Başkanı Mahmut Malkoç, Berberler Odası Başkanı Erol Işık, Elektrikçiler Odası Başkanı Hasan Avuç ve Yenice Şoförler Odası Başkanı Sedat Çakıl ilk olarak TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’i ziyaret etti.

Tümen, ziyarette Bendevi Palandöken’e Karabük esnaflarının sorunlarını içeren bir dosya vererek yeni oluşan yönetimi tanıttı. Tümen, Karabük’e verdikleri destekten dolayı da teşekkür ederek, yeni bina konusunda çalışma yaptıklarını da söyledi. Samimi bir ortamda geçen ziyaretin ardından heyet TESK Genel Başkan Vekili Burhan Aksak’ı ve TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın’ı ziyaret etti.

Tümen ve beraberindeki heyet daha sonra Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Cumhur Ünal’ı ziyaret ettikten sonra AK Parti Genel Merkezine geçti. Heyet burada da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile görüştü.

Servis Odası Başkanı Hüseyin Kılıç, Şahin’e kantar konusundaki sıkıntıları giderdikleri için teşekkür ederken, Birlik Başkanı Nurettin Tümen ise, esnafın biriken Bağkur, SSK ve Vergi borçlarında yapılandırılma yapılması talebini dile getirerek, esnafa sicil affı istedi. Tümen ayrıca işyeri açan ve çalıştıran emeklilerden kesilen kesintinin iptal edilmesi noktasında çalışma yapılmasını da dile getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.