Eski Yönetim’den Yeni Yönetime Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti eski il Başkanı Ömer Ayar ve yönetim kurulu üyeleri , 9 Ocak 2015 Cuma günü 5. Olağan Genel Kurulu sonrası yeniden İl Başkanlığına seçilen AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ve yönetim kurulu üyelerine hazırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eski Yönetim’den Yeni Yönetime Hayırlı Olsun Ziyareti
Yayınlama: 15.01.2015
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette konuşan AK Parti İl eski Başkanı Ömer Ayar, “AK Parti İl Kongresi sonucu yeni seçilen AK Parti İl Başkanı ve Yönetim Kuruluna hayırlı ziyareti yapmak amacıyla buraya geldik. İnşallah yeni dönemde yeni arkadaşlarımız Karabük adına çok daha güzel hizmetler üretmek için bir mücadele içinde olacaklardır. Zaten buralardaki görevin amacı bireyselden ziyade genele, bizim görev tanımımızda ise Karabük’ün geneline hizmet üretilmek, hizmet getirebilmektir. Ben bu anlamda kendilerine başarılar diliyorum ve Karabük için güzel hizmet üretmeleri temennisinde bulunuyorum arkadaşlarımızla birlikte. Tabiî ki bu ziyaret anlamlı. Bir Bayrak değişiminin arkasından AK Parti’de hiçbir zaman diğer partilerde olduğu gibi bir kavganın dövüşün, bir muhalefetin olmayacağını ifade ediyoruz. Eğer hepimizin amacı tek ise, Karabük’e hizmet üretmek ise bu amaç etrafında değişik dönemlerde görev yapmış yapıların, birleşmesi, birlik ve beraberlik içerisinde bir görüntü sergilemesinin şahsımız adına değil, Karabük’ün geneli adına bir kazanım olacağı düşüncesindeyiz. Bizler başarılar temenni ediyoruz. Allah hayırlı uğurlu eylesin, güzel hizmetler nasip etsin” dedi.

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar da İl eski Başkanı Ömer Ayar ve ekibinin kendilerini ziyaretten etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ömer Ayar kardeşimizin bu ziyaretini anlamlı buluyorum. Bizler bu partiye 9 sene beraber hizmet ettik, beraber mücadele ettik, o süreçten sonra biz yönetimde görev almadık. Kendileri 7 yıl İl Başkanlığı yaptıktan sonraki süreçte bu bayrak yarışı bize tevdi edildi, şimdi de seçilmiş bir Başkan olarak göreve devam ediyoruz. Bizim partimizde hiçbir zaman için kavga, dövüş olmaz bu millete hizmet olur. Bizim için her şeyden önemlisi Karabük ve Ülkemiz. Ülkemize ve Karabük’e hizmet etmek için biz biriz ve beraberiz. Ben bu anlamda ziyaretimize gelen arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni Karabük, Güçlü Karabük, Hedef 2023 diyoruz. Bir aile olduğumuzu Karabük’e buradan ilan ediyoruz. Karabük için varız, her şey Karabük için” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.