Erdoğan Dinçel “30 Mart’ta CHP gerçek oylarını almalıdır”

Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Başkanı Erdoğan Dinçel, parti içi çekişmelere kişisel hesaplara atıfta bulunarak “30 Mart sonrası için hesap yapmak, ihanet demektir!” dedi.

Erdoğan Dinçel “30 Mart’ta CHP gerçek oylarını almalıdır”
Yayınlama: 05.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi’ni küçük hesaplarla başarısızlığa itmeye kimsenin hakkı olmadığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük eski İl Başkanı Avukat Edroğan Dinçel, günün birlik ve beraberlik zamanı olduğunu ifade ederek “Kimse küçük hesaplar peşinde koşmasın. Seçim öncesi parti içi yaşanan muhalefetler, kimseye yarar sağlamaz. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. 30 Mart seçimlerinde CHP gerçek oylarını almalıdır. Herkes adayımıza sahip çıkmalıdır.” dedi.

CHP içinde yaşanan sıkıntıların son günlerde iyice artığını belirten Dinçel “Yaşanan sıkıntıları seçim sonrası kendi içimizde elbette değerlendireceğiz. Sıkıntıları dile getiren arkadaşlarımızın büyük haklılık payları var. Bunları seçim sonrası değerlendirerek güçlü bir teşkilat oluşturma çalışması yapılacaktır.” dedi.

Parti içi eleştirilerin en başında gelenlerden birisinin seçim öncesi yaşanan ekonomik sıkıntılar olduğunun da altını çizen Dinçel “Son zamanlara kadar partimizde maddi tartışmalar olmamıştır. Umarım bu sıkıntılar biran önce giderilir.” dedi.   

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.