Emniyette Görev Değişimi!

Karabük Emniyet Müdürlüğünde devir teslim töreni yapıldı. Karabük Emniyet Müdürü Oktay Keskin, görevini Polis Başmüfettişi Serhat Tezsever’e devretti.

Emniyette Görev Değişimi!
Yayınlama: 19.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Karabük Emniyet Müdürü Oktay Keskin, görevini Polis Başmüfettişi Serhat Tezsever’e devretti.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Oktay Keskin, Karabük’ün huzurlu kentler arasında yer aldığını söyleyerek, “Nasipse bugün şehirden ayrılacağım. Herkes hakkını helal etsin. Karabüklüleri çok sevdim. İnşallah onlar da bizleri sevmişlerdir. Ankara’da bir dostları ve kapıları olduğunu bilsinler” dedi.

Görevi devralan Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Oktay Keskin’in, uzun süredir arkadaş olduğunu söyleyerek, “Burada hizmet bayrağını devralıyoruz. Gece gündüz çalışarak, Karabük halkının güvenliğini, huzurunu ve mutluluğunu sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Güzel köklü bir tarihi olan Karabük’e atanmaktan dolayı mutlu oldum. Daha önce görev yapmadığım ve gelmediğim bir bölge. Her türlü huzurun ve mutluğu en üst seviyede tutmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Keskin daha sonra Tezsever’e müdürlük forsunu takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.