Emniyete Safranbolu TSO’dan teşekkür

İl Emniyet Müdürü Tezsever “Sizin gibi güzel insanların bizleri, yaptığımız çalışmaları görmeniz, bizi takdir etmeniz, onurlandırmanızdan dolayı biz de bundan gurur duyuyoruz” dedi.

Emniyete Safranbolu TSO’dan teşekkür
Yayınlama: 25.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
14
A+
A-

Safranbolu TSO Yönetimi, Karabük Emniyet Müdürlüğü’nün yapmış olduğu başarılı çalışmalarını teşekkür plaket vererek ödüllendirdi.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Toplantı Salonu’nda düzenlenen plaket törenine, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin, Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Gülşen, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Rıfat Arabacı, Çocuk Şube Müdürü Ahmet Kalaycı, İstihbarat şube Müdürü Cemil Taşcı, Asayiş Şube Müdürü Minir Kızılkaya, TEM Şube Müdürü Mustafa Karagöz, Güvenlik Şube Müdürü Mevlüt Çapkın ve TSO Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

TSO Başkanı Ali Sami Acar, ülkenin en büyük problemlerinden birisinin gençler arasında yaygınlaşan uyuşturucu kullanımı olduğunu söyledi.

Son verilere göre 2014 yılında uyuşturucu kullanımının yüzde 17 arttığını ifade eden Acar, “Bonzai kullanımı yüzde 38 oranında artmış bulunmakta. Kentimizde de hızla artan öğrenci sayısından dolayı büyük bir sorun teşkil etmektedir. Son günlerde yaygınlaşan dolandırıcılık olayları, her geçen gün bir dolandırıcılık olayı ile karşılaşıyoruz. Emniyet Müdürlüğümüzün uyuşturucu, dolandırıcılık ve diğer konularda yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin de, başarılı çalışmalarından dolayı polis teşkilatını kutlayarak, “Bizler Ticaret ve Sanayi Odası’nın temsilcileriyiz, esnaflıkla uğraşıyoruz. Ticaretin olmazsa olmazlarından bir tanesi güvedir. Güvenin olmadığı yerde ne aldığımız, kazandığımız paranın hayrı olur ne de ticaretimiz makbul olur. Bununda en nemli ayaklarından birisi de polis teşkilatımız. İl Emniyet Müdürümüze arkadaşlarımızın nezdinde çok ciddi başarılı çalışmalara imza atıldı. Bunlar bizim için guru kaynağıdır” diye konuştu.

Karabük İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever ise, TSO yöneticilerine teşekkür etti. Ekip arkadaşlarıyla gece-gündüz demeden cansiperane çalıştıklarını vurgulayan Tezsever, şöyle konuştu: “Bu bir takım işidir. Sokakları güçlendirdik, sokakları güçlendirince olayların daha çok önüne geçmiş oluyoruz. Çelik-balyoz timlerimizi kurduk. Bu bize bir artı kazandırdı. Arkadaşlarımız yoğun bir faaliyet içerisindeler. Okul önlerinde ciddi tedbirler alındı. Biz hedeflerimizi belirledik. Karabük halkını rahatsız edebilecek kaç kişi vardır tespit edildi ve bunlara operasyonlar yaparak yaklaşık 113 kişiydi, 108’ini gözaltına alarak Allah’ın izniyle köküne inerek güzel operasyonlar oldu. Karabük il olalı 20 yıl olmuştur, 20 yılda yakalanan uyuşturucu maddenin biz 8 ayda iki katını yakaladık. Bu da ciddi bir şekilde öz verili çalışmaların neticesinde güzel sonuçlar elde edildi. Sizin gibi güzel insanların bizleri yaptığımız çalışmaları görmeniz ve bizi takdir etmeniz onurlandırmanız. Biz de bundan gurur duyuyoruz.

Konuşmaların ardından Karabük emniyet Müdürü Serhat Tezsever’e ve şube müdürlerine teşekkür plaketleri verildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.