Emniyet Müdürü ve POMEM Müdürüne Veda Yemeği

Kısa süre önce tayinleri çıkan İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Orhan Karademir’e, Vali İzzettin Küçük tarafından veda yemeği verildi.

Emniyet Müdürü ve POMEM Müdürüne Veda Yemeği
Yayınlama: 19.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Düzenlenen veda yemeğine Vali İzzettin Küçük, Vali Yardımcıları Abidin Ünsal, Erkan Çapar ve Tarkan Keskin, Ağır Ceza Reisi Hüseyin Gülmez, Başsavcı Hakan Arslan, Garnizon Komutanı J.K. Albay Samit Tokmak, Rektör Burhanettin Uysal ve Kaymakamlar katıldı.

Tertiplenen bu yemek programı, incelik ve nezaketlerinden dolayı Vali İzzettin Küçük’e teşekkür ederek sözlerine başlayan POMEM Müdürü Orhan Karademir “Zamana bağlı olan her şey bir gün bitiyor, memuriyetler mezuniyetle sonuçlanıyor ve her gelenin gitme gibi bir tabiatı var. Bizlerde Karabük’teki görevimizi tamamladık. İnsanlar zaman içinde mekânlara ve simalara alışıyorlar, kötü tarafı da bu alıştığınız ortamlardan ayrılmak zor oluyor. Valimiz Sayın İzzettin Küçük merkezi idarenin bir parçası olmamıza rağmen, yerel idare gibi desteklerini bizlerden hiç esirgemedi, her sorunumuzda yanımızda oldular. Polis Meslek Eğitim Merkezinin sorunsuz bir şekilde faaliyete geçirilmesinde en büyük desteği verdiler, kendilerine tekrar teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Çok güzel dostluklar kazandıklarını ifade eden İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin ise “ Karabük halkının çok büyük desteklerini gördük. Çok güzel hatıralarla Karabük’ten ayrılıyorum. Başka yerlerde tekrar görüşmek ümidiyle saygılar sunuyorum” dedi.

Günün anlamına binaen İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin ve POMEM Müdürü Orhan Karademir’e hediyelerini veren Vali İzzettin Küçük “Sağlığımız ve onurumuz giderse gülüşlerimiz bozulur, Karabük’ten şeref ve onurla ayrılıyorsunuz. Zaman neler gösterir bilemiyoruz ama yine bir yerlerde karşılaşacağız. Hepinize ailelerinizle birlikte sağlık ve mutluluklar ve yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.