Dinçel “AK Parti’nin izni olmadan hiçbir adım atılmıyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel, ülkede AK Parti iktidarının, Karabük’te ise İl Yönetiminin bilgisi, onayı ve izni olmadan hiçbir adım atılmadığını söyledi.

Dinçel “AK Parti’nin izni olmadan hiçbir adım atılmıyor”
Yayınlama: 06.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel, 7 Haziran milletvekili genel seçimlerinin ülke açısından çok önemli olduğunu söyledi.

Çok önemli bir süreçten geçildiğini belirten CHP İl Başkanı Dinçel “Çok önemli bir süreçten geçiyoruz ve 7 Haziran’a doğru gidiyoruz. 7 Haziran Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi, yeniden bir kurtuluş savaşı ve yeniden bir kurtuluş mücadelesi olarak görülüyor. Ülkemizde; demokrasinin, Cumhuriyet ilkelerinin, Atatürk ilkelerinin ayaklar altına alındığı, devletin tüm kurumlarının işgal edildiği bir dönem yaşıyoruz. Ülkemizde ve Karabük’te bütün kurumlar işgal altında. AKP iktidarının ve AKP il yönetiminin bilgisi, onayı ve izni olmadan Karabük’te hiçbir adım atılamadığını görüyoruz. Demokrasinin ayaklar altına alındığını görüyoruz. Kurumların işgal edildiğini görüyoruz. Bu nedenle 7 Haziran’daki mücadelemiz çok önemli. 7 Haziran’da bu sindirmeye, bu dayatmaya, bu baskıya son vereceğiz ve Atatürk ilkelerinin ve devletimizin temel ilkelerinin savunucusu olacağız. Bu nedenle 7 Haziran’da Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili gönderip Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyacağız” dedi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.