‘Dadaş’lardan Ramazan Yardımı!

Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir Ramazan ayında kentteki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım çalışmalarına başlandığı belirtti.

‘Dadaş’lardan Ramazan Yardımı!
Yayınlama: 29.06.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir, Ramazan ayında yardıma muhtaç ailelerin iftar sofralarına bir nebze de olsa katkıda bulunmayı amaçladıklarını ve kapsamlı yardımda bulunmak çabasıyla yardımseverlerle işbirliği içerisinde çalışmaları yürüttüklerini söyledi.

Tüm yöre halkının Ramazan ayını tebrik eden Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir, “Dernek olarak başlattığımız Ramazan kumanyası yardımı için katkıda bulunan ve bulunacak olan iyi yüreklere teşekkür ediyorum. Şuana kadar 125 koli kumanya ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmış ve devam edecek olan yardımlarla Ramazan ayı süresince erzak yardımı devam edecektir. Karabük Erzurumlular Derneği olarak hemşehrilerimizin ve tüm Karabük halkının sosyal sorumluluk projelerinde yanında olmaya devam edeceğiz. Gönlümüzde Erzurum sevdamız Karabük. İnsanlık birleştiğinde vicdanlar huzur bulur. Bu maksatla kumanya yardımı yapmak isteyen hayırsever ve yardımseverler derneğimize başvurabilir. 50 TL karşılığında hazırlattığımız erzakları birebir tespit ettiğimiz ailelere ulaştırma gayretinde oluyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.