CHP’de İlçe Yönetimleri Yeniden Yapılanıyor

CHP Karabük İl Başkanlığına Av. Erdoğan Dinçel’in getirilmesinin ardından, İlçe Yönetimleri yeniden yapılanmaya başlıyor.

CHP’de İlçe Yönetimleri Yeniden Yapılanıyor
Yayınlama: 23.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

(Haber: İsmail ÖZCAN) – CHP Karabük teşkilatında eski İl Başkanı Bayram Karadağ’ın Genel Merkez tarafından görevden alınmasıyla İl Başkanlığına atanan Av. Erdoğan Dinçel, parti içi birlik ve bütünlüğü sağlamak amacıyla yeni yönetimini kurarak göreve başlamıştı.

İl Yönetimini sil baştan kuran Dinçel, ilçe yönetimlerini de yeniden şekillendirmek istiyor. Etik açısından yeni yönetime istifalarını vermeyen İlçe Başkanlarının önümüzdeki günlerde görevden alınarak yeni atamalar yapılacağı öğrenildi.

7 Haziran seçimleri öncesi parti içinde büyük çoğunluğun desteğini alan Erdoğan Dinçel’in Merkez İlçe başta olmak üzere Eskipazar ve Eflani İlçe Yönetimlerini görevden alacağı ifade ediliyor.

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek görevden alma ve yeni yönetimlerin atanmasıyla birlikte taze bir kan değişimi yaşayacak olan CHP Karabük teşkilatının, daha sonra seçimler için hızlı bir çalışma içine gireceği ve Karabük’te CHP’nin gerçek gücünü göstereceği belirtiliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.