Ceylan’dan Huzurevine Anlamlı Ziyaret

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan; “Büyüklerimiz; bizlerin en kıymetlileridir. Onlara sağlık, sıhhat diliyorum. Yaşadıkları nezih ortamda onları ziyaret ediyoruz. Allah onlara uzun ömürler versin” dedi.

Ceylan’dan Huzurevine Anlamlı Ziyaret
Yayınlama: 09.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar, AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, 23. dönem Milletvekilleri Cumhur Ünal, Mustafa Ünal ve çok sayıda parti teşkilatı ile birlikte Yücel Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ettiler.

 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan; Yücel Huzurevi’nde gerçekleştirdiği ziyarette; “Yaşlılarımız bizlerin baş tacıdır. Bizlerin en kıymetlileridir. Bizleri büyüten, bu yaşlara gelmemize vesile olan yaşlılarımıza bakmak boynumuzun borcudur. Şimdi burada da gördüğüm üzere yaşlılarımız gerçekten çok güzle bir şekilde nezih bir ortamda yaşamaktalar. Bizlerde inşallah belediye başkanlığına geçtiğimizde yaşlılarımız için emeklilerimiz için çok güzle projeler hazırlıyoruz. Emeklilerimize yönelik hizmetlere öncelik verecek, onların sosyal hayatta daha aktif bir şekilde zaman geçirmelerini sağlayacağız. Yaşlılarımızın daha rahat yaşamaları için, sosyal hayatla bağlantıları sağlamak için var gücümüz ile çalışacağız. Yaşlılarımızın her daim sosyal hayatla bağlarını sağlayacağız. Hangi yaşta olursak olalım elbet bir gün bizde yaşlanacağız. Onları sadece özel günlerde değil her gün hatırlayacağız ve onların belediye olarak her daim yanında olacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.