CEYLAN: “Teşkilatlarımız ile birlikte çalışmalarımız devam ediyor”

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan; 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

CEYLAN: “Teşkilatlarımız ile birlikte çalışmalarımız devam ediyor”
Yayınlama: 07.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan; bugün Karabük Valiliğinde kurumları ve Kurtuluş Mahallesi’nde ziyaretlerde bulundu. Ceylan, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerin ardından; “30 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kaldı. Teşkilatlarımız ile birlikte çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

Teşkilat çalışmalarına çok önem verdiklerini kaydeden Ceylan: “AK Partimiz gerçekten teşkilatçılık kavramına çok önem vermektedir. Bizlerde Karabük’ümüzde teşkilatlarımız ile canla başla çalışmaktayız. Seçim süreci çok hızlı geçmeye başladı. Bu süreçte bizde teşkilat kadrolarımızla birlikte çok çaba sarf ederek; Karabük’te tüm mahallelerimizi, kurumlarımızı ziyaret etmeye çalışıyoruz. Çok şükür gittiğimiz her yerde güler yüzle karşılanıyoruz ve çok hoş sohbetler ediyoruz; ama ben şunu gördüm. Hemen hemen tüm mahallelerimizde sıkıntılar var. Mahalleli vatandaşlarımız dertli. Asfalttan, yoldan, kanalizasyon giderlerinden bunlar gibi birçok şeyden, vatandaşlarımız dert yanıyor. Bizlerin derdi de bu, Allah nasip eder Belediye Başkanlığı’na geçtiğimizde, Karabüklü kardeşlerimizi bu dertlerden kurtaracağız. Onların rahat ortamlarda yaşamaları için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Dertleri ile dertlenip, mutlulukları ile sevineceğiz. Her şey Karabüklü hemşerilerimiz için. Bizim mantığımız da bu insanı yaşat ki devlet yaşasın” diye konuştu.

Karabük’ün güler yüzlü belediyeciliğe ihtiyacı olduğunu vurgulayan Ceylan: “Karabük Belediyesi’ni sert mizaçlı, horlayan, azarlayan bir ifadeden kurtaracağız. Vatandaşlarımızı güler yüzlü bir belediyecilik anlayışı ile tanıştırıp Karabük’te gerçek belediyecilik nasıl yapılırmış herkese göstereceğiz. Kimseyi azarlamadan, kızmadan belediyecilik yapacağız. Vatandaşımız gelecek çayını içecek, bizlere derdini anlatacak. Bizlerde kendilerine elimizden gelen yardımı esirgemeden imkanlar doğrultusunda yardımcı olacağız” dedi.    

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.