CEYLAN: “Karabük’ün mahalle bazında çok eksiği var”

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan; “Karabük’ün mahalle bazında genel itibariyle çok eksiği var. Mahalle ve ev ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın çok dertli olduklarını gördük” dedi.

CEYLAN: “Karabük’ün mahalle bazında çok eksiği var”
Yayınlama: 05.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam eden Ceylan, dün de kalabalık parti teşkilatı ve mahalleli ile birlikte Doğantepe Mahallesini ziyaret etti.

Yerel seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiklerini ve ayak basmadık hiç bir yer bırakmadan çalışmalarını devam ettireceklerini kaydeden Ceylan: “Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda bugünde Doğantepe Mahallemiz sakinlerini ziyaret ediyoruz. Şuana kadar çok sayıda mahallemizi ziyaret ettik. Genel itibariyle vatandaşlarımızın çok dertli olduklarını gördük. Nasıl mı? Örneğin Atatürk Mahallesi’ne gittik ve vatandaşlarımız dökülen asfalttan dertli. Kokusu anlamında olsun, asfaltın kalitesi anlamında olsun çok sıkıntıları olduğunu dinledik. Daha sonra Cevizkent’in arka kısımları olsun, seçim zamanına kadar hiçbir şey yapılmamış. Şimdi seçim geldi, uydurma şeyler yapılmaya başlanmış. Vatandaşı bu şekilde oyalamaya çalışıyorlar” diye konuştu.

Yerel seçimlerin ardından, 2015 yılında genel seçimlerin geldiğini ve mevcut belediye başkanının milletvekilliğine halen aday olup olmayacağı konusunda da net bir söylemin olmadığını ifade eden Ceylan: “Şimdi yerel seçimlerin ardından 2015 de milletvekilliği seçimleri geliyor. Bu vaat ettiği projeleri nasıl gerçekleştirecek acaba Rafet Bey. Bizler söz veriyoruz. 5 yıl Karabüklü kardeşlerimize hizmet etmek adına bu kutsal vazifeye talibiz ve inşallah Karabüklü kardeşlerimizin de yüzünü güldüreceğiz. Onları mağdur etmeden tüm projelerimizi yapmak adına durmadan, yılmadan çalışacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.