Ceylan; “Karabükün çehresini değiştireceğiz.”

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, Yeşil mahalle’de esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ceylan; “Karabükün çehresini değiştireceğiz.”
Yayınlama: 09.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan beraberinde AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar, Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz, İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Şahin, İl Gençlik Kolları Başkanı Özkan Çetinkaya ve çok sayıda partili ile Yeşilmahalle’de esnaf ziyaretinde bulundu.

Ceylan, 30 Mart Yerel Seçimleri için Yeşilmahalle esnaflarından desteklerini isteyerek, Yeşilmahalle’yi gerçek çehresine kavuşturacağını söyledi.

Başkan adayı Mehmet Ceylan, Yeşilmahalle’nin çok bakımsız olduğunu belirterek, “30 Mart Yerel Seçimlerinde nasip olursa Belediye Başkanı olduğumuzda burayı gerçekten güzelleştirmek için çalışacağım. Yolları çok kötü, toz toprak içinde yazık günah değil mi esnaflarımıza. Müşteriler bile bu durumdan sıkıntı duyar; ama bizler nasip olurda Belediye Başkanı olursak buraları gerçekten güzelleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Karabük’ün çehresini değiştireceğiz. Yolları ile, asfalt çalışmaları ile yapılması gereken ne varsa yapacağız. Ben Karabük için birçok yatırımın altına imzamı attım ve artık sıra Belediyecilik hizmeti için güler yüzlü bir belediyecilik için çalışacağım. Onun için Hükümetimiz ile el ele vererek çalışacağız ve başarılı olacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.