Ceylan; “Gerçekleştireceğimiz Projeler Basit Projeler Değil”

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan “Karabük’te gerçekleştireceğimiz projeler basit projeler değil. Bu projeler hayat geçtiğinde Karabük çok farklı bir boyut ve hız kazanacak” dedi.

Ceylan; “Gerçekleştireceğimiz Projeler Basit Projeler Değil”
Yayınlama: 14.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında çok sayıda partili ve vatandaş ile birlikte Bağ- Essan Sanayi sitesi çalışanlarını ziyaret etti.

30 Mart yerel çalışmalarına çok kısa bir zaman kaldığını ve bu süreçte çalışmalara teşkilat ile birlikte hız verdiklerini kaydeden Ceylan “Seçime kısa bir süre kaldı. Bizlerde teşkilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde teşkilatlarımız ile gece gündüz demenden çalışıyoruz. Amacımız, Karabük’ümüzü belediyecilik anlamında hak ettiği yerlere taşımaktır.  Belediye Hükümet işbirliği içerisinde olarak gerçekleştireceğimiz projeler  Karabük’e farklı bir boyut ve hız kazandıracak. Bu şekilde yapılacak olan projelerimiz ile Karabük’ümüzü 21 .yüzyıl Türkiye’sinde hak ettiği yere taşıyacağız” diye konuştu.

Karabük’ün belediye olarak hak ettiği iyi hizmetleri alamadığını vurgulayan Ceylan “Karabük’ümüz belediyecilik hizmeti anlamında hak ettiği çalışmaları görememektedir. Bunu da şuarada anlıyoruz. Hemen hemen tüm mahallelerimizi ziyaret ettik ve ziyaretlerimiz daha da devam ediyor. Vatandaşlarımız gerçekten çok dert yanıyor. Asfalt konusunda çok dertliler, bir mahalleye gidiyoruz çöpler alınmıyor diye şikayet ediyorlar. Bunlar gibi birçok şeylerle karşılaşıyoruz; ama inşallah bizler emanetimizi geri aldığımızda Karabük AK Belediyecilik ile tanıştırdığımızda şehrimiz farklı bir boyut kazanacak. Bakın ilçe belediyelerimiz gayet düzgün bir şekilde AK belediyecilik hizmetleri ile hizmet almaktalar. Safranbolu’muz, Eflani’miz, Ovacık’ımız, Yenice’miz, Eskipazar’ımız; gidin görün pırıl pırıl, AK Belediyeciliğin en güzel örneklerini vermekteler. Bizim de amacımız 30 Mart günü Karabük’te 5 yıl önce kaybettiğimiz emanetimizi alarak Karabük Merkez ilçede de AK Belediyecilik ile vatandaşlarımızı tekrar buluşturmak olacaktır.” 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.