Ceylan, Cuma Pazarını Gezdi

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, Cuma pazarını gezerek, “Karabüklü hemşerilerimizin gönlü rahat olsun. Ben vatandaşlarımıza belediye anlamında en iyi hizmetleri sunmak için geliyorum” dedi.

Ceylan, Cuma Pazarını Gezdi
Yayınlama: 28.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, çok sayıda partili ile beraber yerel seçim çalışmaları kapsamında Cuma pazarı esnaflarını ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında oldukça memnun kaldığını dile getiren Ceylan, “Karabüklü kardeşlerimin gönlü rahat olsun, bizler nasıl hükümet olarak Karabük’ümüze gereken önemi verdiysek şimdi de belediye olarak Karabük’ümüze gereken önemi vermeye hazırız. Belediye Hükümet iş birliği içinde çalışıp bölgemizi daha da güzelleştirmenin gayreti içinde olacağız” dedi.

Yerel seçim çalışmaları hakkında da bilgi veren Ceylan, çalışmaların çok iyi gittiğini belirterek şunları söyledi; “Teşkilatımız ile iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her gittiğimiz yerde kalabalık bir teşkilat topluluğumuz bulunmaktadır. Sağ olsunlar beni hiç yalnız bırakmıyorlar. Zaten biz AK Parti olarak büyük bir aileyiz. Bunun örneğini de her gittiğimiz yerde gösteriyoruz. Karabük’ümüzde de teşkilatımız çok kuvvetli. Birlik ve beraberlik içinde büyük bir aile olduğumuzu her daim gösteriyoruz. Hem çalışmalarımız ile hem de vatandaşlarımız ile olan sohbetimiz çok şükür çok iyi durumda. Bu iş artık bayrak vatan millet meselesi olmuştur. Vatanımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Memleketimizi bölmeye çalışıyorlar. Başbakanımıza sahip çıkma devri artık, bu iş parti meselesi olmaktan çıkmıştır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.