ÇEBİOĞLU TWİN TOWERS HİZMETE GİRDİ

Yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Merkezi A ve B Blokları tamamlanarak hizmete girdi.

ÇEBİOĞLU TWİN TOWERS HİZMETE GİRDİ
Yayınlama: 16.03.2016
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

 Yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Merkezi A ve B Blokları tamamlanarak hizmete girdi. 

Karabük Belediyesi yeni hizmet binasının da içinde bulunduğu inşaatları zamanında bitiren Çebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çebi, basın mensuplarına iş merkezini gezdirdi.

Çebioğlu grup olarak, hem Karabük Belediyesi hizmet binasını ve hem de İş Merkezin Karabük’e kazandırdıklarını kaydeden Adnan Çebi, “ Bulunduğumuz binada 77 tane ofisimiz var, bunların yarısını sattık, şu anda kiralamalar ve satışlarımız devam ediyor. Kendi ofisimize de geçtik bundan sonra müşterilerimizi burada daha iyi bir şekilde ağırlamak ve satışlarımızı burada yapmak istiyoruz. Yaptığımız binamız kente ayrı bir canlılıkta kattı. Binamızda şuan Garanti Bankası açıldı, TEB Bankası ile anlaşma yapıldı yakın bir zamanda gelecek, Finans Bank ile görüşmelerimiz devam ediyor, bir de Odeabank’la görüşüyoruz. İnşallah dışarıdan banka olarak Odeabank gelecek. BİM marketleri ile görüşüyoruz. Ofislerimize Avukatlarımızın, Doktorlarımızın talepleri çok yüksek onlarla da görüşüyoruz. Oyak Bank Borsa yatırımı ile ilgili bir ofisimizi kiraladı. Güzellik merkezi açılıyor. Mimarlarımız, Mühendislerimiz ofis kiralamaya başladı. Zaten Avukat, Mimar ve Mühendislerin yoğun ilgi gösterdiği bir yer olarak burayı tasarlamıştık ve onların da bir ilgisi var. Restorant için iki tane yerimiz var” dedi.

Adatepe bölgesine yapılacak yeni proje hakkında da bilgiler veren Çebi, “ O bölgede bir ada da sona ulaştık. 6-7 tane yeri alamamıştık onlarla görüşmelerimiz devam ediyor. Onu da aldığımız takdirde bir ay içinde kazmayı vurabilecek durumdayız. İlk etapta 450 daire yapabiliyoruz” diye kaydetti.

İşadamı Adnan Çebi, Çebioğlu grup olarak burada iyi bir iş bitirme aldıklarını ve bundan sonra Devlet ihalelerinde yer alacaklarını da kaydederek, “ Burada gösterdiğimiz üstün başarıyı orada da gösterebilirsek bundan sonra Karabük için bütün ihalelere gireceğiz. Dışarıdan gelen firmalar geliyor, parayı kazanıp gidiyor. Biz yapıyoruz, parayı kazanıyoruz Karabük’te harcıyoruz. Yani bizim kötü yaptığımız bir şey devamlı bize geri döneceği için bizim kötü yapma şansımız yok, ondan dolayı da yerli firmalara ne kadar ihale verilirse o kadar başarılı olur” ifadesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.