Başkan Vergili Mahallelerde Sorunları Dinliyor

Geçtiğimiz yıllarda başlattığı Başkanlık Ofisini mahallelere taşıma projesini bu yıl da devam ettiren Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların sorunlarını yerinde dinliyor.

Başkan Vergili Mahallelerde Sorunları Dinliyor
Yayınlama: 23.09.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Başkanlık makamını mahallere taşıyan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, bugün Namık Kemal Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Namık Kemal Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vergili, kendisine iletilen sorunları tek tek not alarak en kısa sürede bu sorunları çözeceğini söyledi.

            Namık Kemal Mahallesi sakinleri en çok yağmur sularının evlerine zarar verdiğinden şikayetçi olurken, Başkan Vergili ise Karabük Belediyesi olarak ne yapılması gerekiyorsa yapılacağını ifade etti. Yaklaşık bir saat vatandaşlarla görüşen Başkan Vergili “ Her gün bir mahallemizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu uygulama sayesinde mahallenin sorunlarını başta mahalle muhtarından daha sonrada mahalle sakinlerinden öğrenmiş oluyoruz. Kısa sürede yapılabilecek olan sorunları hemen hallediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.