Başkan Vergili: “Kapullu’nun hiçbir sorunu kalmayacak”

Başkanlık Ofisini Kapullu Mahallesine kuran Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, görev süresi içerisinde Kapullu Mahallesinin hiçbir sorununun kalmayacağını söyledi.

Başkan Vergili: “Kapullu’nun hiçbir sorunu kalmayacak”
Yayınlama: 24.10.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Kapullu Mahallesinde kurmuş olduğu Başkanlık Ofisinde mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Kapullu Mahallesi sakinleri, yağışlı havalarda çeşme sularının bulanık ve kireçli geldiğini, ayrıca Afet Evlerinin tapu ile ilgili sıkıntılarının çözülmediğini ilettiler.

Kapullu Mahallesine yapılacak olan arıtma ile bu sıkıntının giderileceğini belirten Başkan Vergili “Kartaltepe’de, Bayır Mahallede ve Namık Kemal Mahallesinde 150-200’e yakın tapu dağıttık. 30 senedir verilmeyen tapuları mahalle sakinlerine bizim görevimizde verdik. Kapullu, Afet Evlerinin tapu işleri bizde olsaydı verirdik. Kapullu, Afet Evlerin tapu olayı Afet İşleri Müdürlüğünde olduğu için biz Afet Evlerine ruhsat vereceğiz. 3 – 4 ay içerisinde su gelen alanın başına modern bir arıtma yapacağız. Kapullu Mahallesi’ne yapacağımız arıtmayla su sıkıntısı yaşamayacak. Benim 5 yıl görev süreci içinde Kapullu’nun hiçbir sorunu kalmayacak. Dedikodulara kulak asmayın. Seçim öncesi Kapullu’ya doğalgaz gelmez diyorlardı. Seçimden sonra ilk doğalgaz Kapullu’da başladı” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.