Başkan Ertuğrul’dan Teşekkür Yemeği

Karabük’ün Eflani ilçe belediye başkanı İbrahim Ertuğrul teşekkür yemeği verdi.

Başkan Ertuğrul’dan Teşekkür Yemeği
Yayınlama: 28.04.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

30 Mart yerel seçimlerinde üçüncü kez seçilen Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, belediye seçimlerinde oy kullanan mahallelerde ki vatandaşlara yeniden seçilmesi nedeniyle teşekkür yemeği verdi.

Başkan Ertuğrul, “Bir ay önce ne söylemiş isek bu günde aynı şeyi söylüyoruz, vatandaşlarımıza seçim öncesi yapmayı vaat ettiğimiz projelerimizi hayata geçirmeye başlıyoruz. Eflani merkezinde ne varsa mahallelerde de inşallah şartlara göre iki veya üç yıl içinde tamamı olacak. Oyun parklarından sosyal tesislere kadar, hiç bir mahallemizi diğerlerinden ayırmadan hizmetlerimiz devam edecek. Bundan sonra ilçedeki vatandaşlarımızla daha fazla birlikte olacağız. Eflani halkının bütün önerilerine açığız, sizlere bir telefon kadar yakınız, bizim gelemediğimiz zaman sizleri bekleriz kapımız daha önceki yıllarda olduğu gibi yine herkese açık. Seçimler geride kaldı biz her kesle selamlaşmak istiyoruz, dargınlık ve kırgınlıkları bırakarak hep beraber Eflani için çalışmak istiyoruz ”dedi.

Merkez Çelebiler Mahallesi sosyal tesisindeki yemekli toplantıya, il genel meclis üyelerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri de katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.