Başkan Aksoy Safranbolu TSO’yu Ziyaret Etti

Safranbolu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Başkan Aksoy Safranbolu TSO’yu Ziyaret Etti
Yayınlama: 16.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ve Meclis Başkanı Ahmet Şahin ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken Aksoy’a teşekkür etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, 30 Mart’ta yapılacak seçimlerin herkese hayırlı olmasını dileyerek, demokrasinin işlemesi ve siyasi istikrarın yeniden sağlanması için 30 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak, bu seçimlerin yerel seçim olmadığını aynı zamanda Türkiye’nin geleceği açısından ekonomisi açısından da önemli olduğunu söyledi.

Aksoy, “Siyasi istikrarın özellikle sanayici ve yatırımcı için vazgeçilmez bir durum. 10 yıldır devam eden süreçte içinde yaşadığımız dünyanın algılanmasına da imkan hazırlayan siyasi istikrarın yeniden kurulacağına ve yatırımcı çevrelerin ve dış kaynaklı yatırımcıların daha da güçleneceğine inanıyoruz. AK Parti iktidarı devam ettiği görev sürecinde de bundan herkesin olumlu yönde etkilenecektir” dedi.

Aksoy, ayrıca mevcut yönetimin herhangi bir oy kaybı yaşaması durumunda ise, Türkiye’ deki istikrarın bozulması yönünde çok büyük bir etkiye neden olacağını söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.