Başkan Aksoy, Karıt Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti

Safranbolu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Necdet Aksoy, seçim çalışmaları kapsamında Karıt Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Başkan Aksoy, Karıt Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti
Yayınlama: 18.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Necdet Aksoy, seçim çalışmaları kapsamında ev toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretlerine de devam ediyor. Aksoy bu kapsamda Karıt Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

            Esnafların kendisine olan ilgisinden memnun olduğunu belirten Başkan Aksoy “Siyaseti hiçbir zaman bir iş ya da meslek olarak yapmadık. Bizim amacımız Safranbolu’muza hizmet ve Safranbolu’muzu bir adım daha ileriye götürebilmektir.  Beş yıldır gerçekleştirdiğimiz büyük projeler ve başarılarımızın arkasında her zaman içi içe olduğumuz halkımızın inanılmaz desteği ve duaları var. Düşüncemiz hep Safranbolu halkına daha iyi, daha güzel ve daha kaliteli hizmeti nasıl verebiliriz oldu. Bunu da geride bıraktığımız 5 yılda Şükürler olsun ki başardık. Şimdi önümüzdeki 5 yıl için, Safranbolu’nun geleceğini imar etmek için adayım. Safranbolu halkı hizmetin en iyisini hak ediyor. Bizlerde bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında bizlere olan sıcak ve samimi duygularından dolayı Karıt Küçük Sanayi Sitesi Esnafına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.