Başkan Aksoy Hasan Doğan Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu Hasan Doğan Sevgi Evlerini ziyaret etti.

Başkan Aksoy Hasan Doğan Sevgi Evlerini Ziyaret Etti
Yayınlama: 21.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu Hasan Doğan Sevgi Evlerini ziyaret ederek, yurt çalışanlarıyla sohbet etti.

Görevlilerin ve çalışanların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Aksoy ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “İlgi, sevgi ve şevkate ihtiyaçları olan, söylemeye dilimiz varmasa da anne ve babasız çocuklarımızın bir aile sıcaklığı içerisinde topluma kazandırılıp, dürüst, vatanını seven, saygılı, öz güveni yüksek bir şekilde topluma kazandırma çabası içerisinde olan bu güzel mekanda bu güzel çocuklarla sohbet etmek, onlarla vakit geçirmek beni ve çok mutlu eden meşgalelerden birisi.

Yine bu çalışkan ve birbirinden değerli çocuklarımızı sabır ve sevgi ile büyüten başta bizleri her defasında muhabbetle karşılayan değerli Müdürümüz ve çocuklar ile ilgilenen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, onlardan sevgimizi hiç bir zaman eksik etmeyeceğimizi ifade ediyor, ne zaman isterlerse o anda yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.