Aksoy’dan Gövde Gösterisi!

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, projelerini tanıttı. Katılımın yoğun olduğu proje tanıtım toplantısında konuşan Başkan Necdet Aksoy, “Görüyorum ki sizler seçimi şimdiden kazanmışsınız, 30 Mart şimdiden Safranbolu’muza hayırlı olsun” dedi. Başkan Aksoy’un konuşması sık sık sloganlarla kesilirken, proje tanıtım toplantısı yaklaşık iki saat sürdü.

Aksoy’dan Gövde Gösterisi!
Yayınlama: 11.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, projelerini düzenlenen bir programla tanıttı.

Programın açılışında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Güneş, Belediyeciliğin Ak kadroların işi olduğunu dile getirirken, mevcut Belediye Başkanı ve yeniden aday olan Aksoy ile 5 yıldır yapılan güzel hizmetlerin devamının sağlanacağını, Safranbolu’nun daha da güzel günlere halkımızla birlikte yürüyeceğine olan inancının tam olduğunu söyledi.

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ise, 30 Mart seçimlerinin Türkiye’nin de kader seçimi olduğunu belirterek, “ Bu seçimlerde Başbakanı yıkmak için birçok karalama kampanyası düzenleniyor. Ancak Başbakanı kimse yıkamayacak çünkü Başbakanın arkasında ülkesini seven vatandaşlar ve milletimiz var” dedi.

Tezahüratlar eşliğinde kürsüye gelen Safranbolu Belediye Başkanı ve adayı Dr. Necdet Aksoy’da, “2014 – 2019 icraat programını açıklayacağımız, Safranbolu’nun geleceğini birlikte imar edeceğimiz projelerimizi sizlerle paylaşmak için bir aradayız. Görüyorum ki, sizler zaten 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerini çoktan kazanmışsınız. Değerli hemşerilerim, 2009 yılında daha da yaşanılabilir, tertemiz, belediyecilik hizmetlerinden halkımızın en üst düzeyde yararlanabilmeleri sözünü vermiştim. Bu sözleri tutmanın onurunu, gururunu yaşıyorum. 5 yıldır verdiğiniz desteklere de ayrıca her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum“ dedi.

Konuşmanın ardından 5 yılda Safranbolu’ya yapılan projelerden ve Safranbolu’nun geldiği güzel noktalardan söz eden Aksoy, slayt eşliliğinde asfalt, konsept parklar, turizm, korumacılık, imar, peyzaj uygulamaları, kaldırımlar gibi daha pek çok yapılan hizmetleri vatandaşlara sundu.

Yapılan hizmetlerin sunumunun ardından 2014 – 2019 yılları arasında yapılması planlanan projelerin tanıtımı yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.