Aksoy Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu Köy Muhtarlarıyla bir araya geldi. Aksoy muhtarlarla projelerini paylaştı.

Aksoy Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Yayınlama: 15.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
15
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy seçim çalışmalarına start verdi. Görev yaptığı süre içerisinde muhtarlarla belirli aralıklarla bir araya gelerek durum değerlendirmeleri yapan Aksoy, 30 Mart’taki yerel seçimler öncesi Safranbolu Köy Muhtarlarıyla bir araya geldi. Aksoy muhtarlarla projelerini paylaştı.

            Ziyaret sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Aksoy “Safranbolu’muzda da hem mahalle hem de köy muhtarlarımızın bir sivil toplum çatısı altında birleşmeleri çok önemli.  Bu hem hizmetin köylere bir an evvel götürülmesi anlamında, hem birikimlerin paylaşılması anlamında çok önemli. Bizlerde bu önemli kurumu önemsemekteyiz. Beş yıllık süre zarfında muhtarlarımızla belirli aralıklarla bir araya gelerek hem durum değerlendirmesi, hem de hizmetin hangi koşullarda, ne zaman ve nerede yapılacağı, mahallelerin sorunları konusunda fikir alışverişlerinde bulunmaktayız. Bu da Safranbolu’muzda hizmetin daha kaliteli ve daha çabuk vatandaşa ulaşmasını sağlamakta. Bu günkü ziyaretimizin sebebi ise birlikte gireceğimiz seçimler öncesi projelerimizi paylaşmak ve onlara başarı dilemek. Ben ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine başarı diliyor, 30 Mart seçimlerinde ve sonrasında hizmetin en iyisini hak eden Safranbolu’ya seçimlerin ve halkın teveccühü ile seçilenlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.