Aksoy Basın Mensupları ve Hayırseverlerle İftar Yemeğinde Buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Karabük ve Safranbolu’da görev yapan basın mensupları ve Ramazan ayı süresince iftar veren hayırsever vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Aksoy Basın Mensupları ve Hayırseverlerle İftar Yemeğinde Buluştu
Yayınlama: 25.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Ramazan Ayı süresince hayırsever vatandaşların verdiği iftar yemeklerinin SAKEM mutfağında pişirildiğini ve yemeklerin lezzetinden doyuruculuğuna kadar her yönü ile vatandaşların beğenisini kazandığını hatırlatan Başkan Aksoy, yaptığı konuşmada bir ay boyunca özveri ile çalışan görevlilere de teşekkür etti.

Konuşmasında hayır çarşısından da bahseden Başkan Aksoy; “Yine hiçbir reklam yada duyuru yapmadan hayırseverler ile her gün büyüyen hayır çarşısının da Cumartesi Pazar demeden ihtiyaç sahibini hayır sahibi ile buluşturan hayır çarşısındaki arkadaşlarımız da tebrik ediyor, hayır sever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu yıl Ramazan ayında 150 bin TL’lik yardım ihtiyaç sahiplerine hiçbiri rencide olmadan teslim edildi. Yani “alan elle veren el”  buluştu. Yani bir Osmanlı geleneğini daha yaşatmanın hep birlikte mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Aksoy konuşmasının sonunda “Gerek günlük ortalama 1500 vatandaşa oruç açtıran hayırseverlerimize gerekse vatandaşın haberden haberdar olmasını, yapılan hizmetlerin bilgi anlamında halka ulaşmasını sağlayan değerli basın mensuplarımıza yeniden teşekkürlerimi sunuyor, Cenabı Allah’tan daha nice ramazanlara  ve bayramlara erişmeyi nasip etmesini niyaz ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.