Akbaş “Partimizin iktidar olması için elimizden geleni yapacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekilliği aday adaylığı başvurunu geçtiğimiz günlerde Genel Merkeze yapan Ayhan Akbaş, MHP İl Binasında basın toplantısı düzenleyerek aday daylağını bir kez daha açıkladı.

Akbaş “Partimizin iktidar olması için elimizden geleni yapacağız”
Yayınlama: 16.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili aday adayı Ayhan Akbaş “MHP’nin iktidar olması için elimizden geleni yapacağız” dedi

7 Haziran tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) milletvekili aday adayı olan Ayhan Akbaş, düzenlenen bir basın toplantısı ile kamuoyunun karşısına çıktı. Akbaş basın toplantısında MHP Genel Merkezine aday adaylığı başvurusunu yaptığını söyledi.

Parti binasında düzenlenen basın toplantısına MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, Merkez İlçe Başkanı Yalçın Samet Sarıtaş ve çok sayıda partili katıldı.

MHP Karabük Milletvekili aday adayı Ayhan Akbaş’ın açıklamaları öncesi bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan “7 Haziran tarihide yapılacak olan milletvekilli seçimleri ile ilgili takvimin başlaması ile birlikte partimizden milletvekili aday adayı olanlarda parti binamızda basın toplantısı düzenliyorlar. Bugünde partimizden milletvekili aday adayı olan Ayhan Akbaş kardeşimiz aday adaylığını açıklıyor. Şu ana kadar üç arkadaşımız milletvekilli aday adaylığını resmen açıkladılar. Milletvekilliği aday adaylığı başvuru süresi 18 Mart tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar bir arkadaşımızın daha Çarşamba günü aday adaylığını açıklamasını bekliyoruz” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar olması için gereken tüm çalışmaları partililer ile birlikte yapacaklarını belirten MHP Milletvekili aday adayı Ayhan Akbaş ise yaptığı konuşmada “Ben 1978 Karabük Eskipazar doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimi Karabük’te, üniversite tahsilimi İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünde tamamladım. Mali müşavirim. İçinizden biri olarak doğup büyüdüğüm Karabük’ümüzde akaryakıt nakliye, yurt ve gıda sektörlerinde ticari faaliyetime devam etmekteyim. Evli ve dört çocuk babasıyım.

Milletin iradesinin ortaya koyulduğu bir genel seçim maratonuna daha girdik.7 Haziran seçimleri Türk siyasi hayatının dönüm noktası olabilecek öneme sahiptir. Bu yüzden aday olmak, listelerde olmaktan ziyade 7 haziranda var olmak anlayışıyla elimizden geleni sonuna kadar yapacağız. Ne yazık ki, Hukukun gölgelendiği, adaletin askıya alındığı, sosyal ve siyasal gerilimlerin tırmandırıldığı bir ülkede, 13 yıldır milletimizden aldığı emaneti, milletimizin milli ve manevi değerlerini hiçe sayarak kullanan AKP iktidarı, ortak değerleri aşındırmış ve toplumsal hoşgörüyü zehirlemiştir. siyasi ve ahlaki kirliliği yaygınlaştırmıştır. Adalete darbe vurmuş, rüşvet ve yolsuzluklara kol kanat germiştir. Etnik bölücülüğü beslemiş, hainler ve işbirlikçileriyle beraber yürümüştür.

Tüm bunların yanında, ekonomi ise tam bir yıkım ve enkaz halini almıştır. Zengin daha zengin, fakir ise içler acısı hale gelmiştir.  alın terinin karşılığı simit hesabı üzerinden verilmektedir

Bu karanlık tablolar ortadayken, gücünü mensubu olmaktan şeref duyduğumuz yüce Türk Milleti’nden alan Türk Milliyetçileri olarak bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Yılmadan, yorulmadan, umutsuzluğa kapılmadan, kalp kırmadan, kırılmış kalpleri kazanarak her bir bireye ulaşacağız. Milliyetçi Hareket Partisi doymayan, giymeyen, gezmeyen, gülmeyen milyonların hakkını ve alacağını savunmak için iktidar olacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi ilkeleriyle, hedefleriyle, yetişmiş kadrolarıyla ve tertemiz idealleriyle iktidar olmaya hazırdır. Buna sonuna kadar inanıyoruz. Türk milletini, Milliyetçi Hareket’in tek başına iktidarında aydınlık geleceğe birlikte yürümeye çağırıyoruz. Çağrımız,  gelecek nesillere onurlu ve güçlü bir Türkiye bırakmak isteyenleredir.  Çağrımız, Türkiye’nin birliğine, dirliğine ve geleceğine duyarlı bütün vatanseverleredir.  Çağrımız, ‘Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet, tek dil’ anlayışından asla taviz vermeyenleredir.  Siz değerli gönüldaşlarımızın dualarına güveniyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.