AK Parti’de İlk Resmi Müracaat Sedat Namal’dan!

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi AK Parti Milletvekili aday adayı olan Sedat Namal, aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

AK Parti’de İlk Resmi Müracaat Sedat Namal’dan!
Yayınlama: 12.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri öncesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa ederek Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Sedat Namal, Ak Parti Karabük İl Başkanlığına resmi müracaatını yaptı.

Ak Parti İl ve İlçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili ve sevenlerinin de yer aldığı törende milletvekilliği aday adaylığı müracaatını yapan Sedat Namal, müracaat dosyasını İl Başkanı Timurçin Saylar’a verdi.

Sedat Namal’ın milletvekilliği aday adaylığı müracaatı öncesi bir konuşma yapan AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar “Bugün burada 7 Haziran 2015 tarihinde ki milletvekilliği seçimlerinin başlangıcını AK Parti olarak başlatmış bulunmaktayız.  Partimizden ilk milletvekilliği aday adaylığını müracaatını Sedat Namal ile yapıyoruz. Biz AK Parti olarak bütün teşkilat kademeleri olarak bizlerin seçime hazır olduğumuzu şu anda salonda bulunan kalabalık tablo ile Karabük halkına AK Parti seçimlere hazır diyoruz” dedi

“SEÇİMLERİ 2-0 ALACAĞIZ”

İl Başkanı Timurçin Saylar’ın konuşmasının ardından salonu dolduran kalabalığa hitaben bir konuşma yapan AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Sedat Namal, ilk olarak öz geçmişini açıkladı. Namal, 7 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde AK Parti’nin yüksek bir oy oranı ile seçimi 2-0 kazanacağını belirterek “Ben şu anda burayı dolduran kalabalığın ve bu desteğin ismini Sedat Namal olarak kabul etmiyorum. Bu Karabük ve AK Partinin geleceği için güçlü olunması gereken bir destek olarak kabul ediyorum.  Ben halkın içinden birisi olarak Karabük’te yaşamış, Karabük’te yaşıyor olan, ve Karabük’te yaşıyor olan bir kardeşinizim. Biz niyetimizi dostlarımızın samimiyetine teslim ediyoruz. Bizim birliğimiz ve güçlü olmamızı birlikteliğimizden alıyoruz. Kapımızın ve yüreğimizin herkese açık olacağını taahhüt ediyorum. Bana nasıl uluşacağını burada bulunanlar ve Karabük halkı geçmiş yıllarda yapmış olduğum dönemlerde biliniyor. Bu şehri ve bu şehrin insanları biz seviyoruz. Karabük’te birlik ve bütünlüğün, beraberliğin ve Türkiye Cumhuriyetinin güzide illeri sanayileşmiş, kentleşmesini tamamlamış büyüyen bir Karabük arzu ediyoruz. Bizler bu yolda da Allah nasip ederse AK Parti Karabük Milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulunuyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının Karabük sanayisi ve ticareti için ne kadar önemli olduğu dönemlerde görev yaptık. Her zaman AK Parti hükümetinde istikrar ve güvene önem verdik. Siyaset bizim ideolojimiz, siyaset bizim hiçbir zaman aracımız veya amacımız olmadı. Hep istikrar ve güvenin yanında olduk bunu da Ak Parti 12 yıldır bu şeklide devam ettirdi, ettirmeye de devam edecektir. Bizimde önümüzdeki süreçlerde Allah nasip ederse bu görevi Karabük için neler yapabileceğimizi benim anlatmama gerek yok. Bunları Karabük halkı çok iyi biliyorlar. Bizler inanan insanlarız, inanan insanlar samimi olması lazım” dedi.

Ak Parti Milletvekili aday adayı Sedat Namal konuşmasının sonunda, Ak Parti’den ve diğer partiden aday adayı olacak milletvekili aday ve aday adaylarına başarılar dileyerek, milletvekili olacak adayların her birinin Karabük için hizmet edeceğini düşündüğünü söyledi. Namal “Ama şunu söylemek istiyorum, AK partinin her zaman olduğu gibi, liderlik, önderlik, samimiyet ve ülkemiz adına başarıyı sağlamış bu dönemde AK Partinin Karabük’te 2-0 milletvekilliğini en üst seviyede oyla alacağımıza da inancımız tamdır” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Sedat Namal milletvekilliği aday adaylığı dosyasını Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’a verdi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.