Ak Parti’de Hesapları Değiştirecek Adaylar…

Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve eski İl Başkanı Ömer Ayar, Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı başvurusunda bulunacaklar.

Ak Parti’de Hesapları Değiştirecek Adaylar…
Yayınlama: 18.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Ak Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, yarın İl Başkanlığına Aday Adaylığı başvurusunu yapacak. Kahveci’nin başvurusunun gövde gösterisine döneceği ifade ediliyor.

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, 2. Dönem Milletvekilliği için gerekli olan ilk adımı yarın atıyor. Osman Kahveci yarın (19.02.2015 Perşembe) Saat 11:00’de AK Parti Karabük İl Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yapacak. Osman Kahveci’nin başvurusunda çok sayıda partilinin katılacağı ve adeta gövde gösterisine döneceği ifade ediliyor. Bilindiği üzere Kahveci, mevcut milletvekili olduğundan dolayı teşkilat temayül yoklamasına girmeyecek.

HESAPLAR SİL BAŞTAN!

Ak Parti’de 7 Yıl kesintisiz İl Başkanlığı yapan Ömer Ayar ise Cuma günü Aday Adaylığı başvurusunu yapacak.

AK Parti’de 7 Yıl boyunca aralıksız Karabük İl Başkanlığı yapan Ömer Ayar, Milletvekili aday adaylığı için yola çıkmaya karar verdi. Ayar, Facebook hesabından yaptığı açıklamada önümüzdeki Cuma günü, saat 15:00’de Karabük Milletvekili Aday Adaylığı için İl Başkanlığına başvuru yapacağını açıkladı. Ömer Ayar’ın aday adayı çıkması ile AK Parti’de kimlerin aday olacağı hesapları sil baştan yapılacağa benziyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.