AK Parti’de çalışmalar yoğun tempoda devam ediyor

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmalarına yoğun tempo ile devam ediyor.

AK Parti’de çalışmalar yoğun tempoda devam ediyor
Yayınlama: 19.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında her akşam farklı mahallelerde dolaşarak Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek istiyor.

Her akşam farklı mahallelerde program tertip ederek seçim çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “ İl Başkanlığına atandığım günden itibaren hemen teşkilat çalışmalarımızı tamamlayarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine odaklandık. Vakit kaybetmeden sistemimizi kurarak çalışmalarımıza başladık. Şimdi her akşam farklı mahallelerde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek Başbakanımız, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için oy ve dsetek istiyoruz. İnşallah bu yolda da muvaffak olacağız” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarının yanında AK Parti hükümeti döneminde Karabük’e birçok yatırımın gelmesinin sağlandığı konusuna da değinen Saylar; “AK Parti hükümeti döneminde İlimize büyük yatırımlar yapıldı. Araştırma Hastanesi, Kültür Merkezi,  Karabükspor’umuzun stat yenilemesi, yüzme havuzu, tüneller, yollar, TOKİ bunun gibi birçok hizmet Karabük’ümüze kazandırıldı. İnşallah biz hükümet partisi olarak İlimize elimizden gelen ne varsa yapacağız. Neye ihtiyaç varsa ona göre çalışacağız. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Karabük’ümüzden Başbakanımıza, Cumhurbaşkanı adayımıza rekor bir oy çıkartmak için canla başla çalışacağız” diye konuştu. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.