Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar: “Yüzde 70 oy bekliyoruz”

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Karabük’te yüzde 70 oy beklediklerini söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar: “Yüzde 70 oy bekliyoruz”
Yayınlama: 05.08.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla hem Ramazan ayında hem de bayramdan sonra yoğun bir şekilde çalışmalara devam ettiklerini belirten Saylar, “Mahalleleri tek tek gezerek yoğun bir çalışma içerisinde olduk. Bizim Karabük’te seçimlerde yüzde 70 oranında bir oy bekliyoruz. Bu bizim alt limitimiz. İnşallah daha yukarılarda bir oy bekliyoruz. Karabük halkının kadirşinaslığına inanıyoruz. Batı Karadeniz insanı yiğittir ve yiğidi de sever. Tayyip Erdoğan mı?, yoksa Ekmeleddin İhsanoğlu ile Selehaddin Demirtaş’a mı vereceğiz. Demirtaş Karabük’ün yolunu bilmezken, İhsanoğlu daha istiklal marşını okuyamıyor. Okuyunca da bu işte Çanakkale şiiri diyor. Bunu biz yapsak yerden yere vururlardı. Bunun neresi bu ülkenin değerlerini taşıyor. Tam monşer olduğu ortada. İhsanoğlu mu daha çok hizmet etmiş yoksa Erdoğan mı. Tayyip Erdoğan’ı Gökçebey sapağından al Araç’a kadar bir ucundan bir ucuna imar etmiş. Hepsinin altında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var. Biz bunu şehrimize verdiği katkıdan dolayı müteşekkir olduğumuzdan destek veriyoruz. Bizde Karabük halkının Erdoğan’ı en yüksek oyla Çankaya’ya göndereceğine inanıyoruz. Çünkü şehrin bir ucundan bir ucunu imar etmişiz” dedi.

“KARABÜK AHDE VEFA GÖSTERECEKTİR”

Karabük olarak yüzde 70’in üzerinde oy aldıkları takdirde şehirde 2023’e kadar çok şeylerin değişeceğine inandıklarını da anlatan Timurçin Saylar, “ O zaman havaalanı da biter, barajda biter. Filyos projesi için çalışırken, daha Filyos ile Yenice arası yol bağlantısı yok. Biz bu yolu yaparız. Siz bize destek verin. Kastamonu yolu biter. Bartın – Karabük arasında biz bitiririz. Yenice’den Karabük 1.5 saat sürüyordu, şimdi mahalle oldu 20 dakika sürüyor. Biz Bartın’ı da mahallemiz gibi yaparız. 20 dakikaya düşen yola indiririz. Bugün 90 kilometre olan Bartın yolunu 65 kilometreye düşürecek projesi var. Bunu da AK Parti’den başka yapacak partide göremiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’a ver desteği bak bakalım şehir nereye uçuyor, nereye koşuyor görürüz. Biz bunu 2002- 2014 kadar Karabük’ün bir ucundan bir ucunu yaptık ,tekrar yaparız. Biz konuşuyoruz, konuşuyoruz ama bu halkımızda defalarca anlatıyoruz. Biz ilçeleri de büyütüyoruz, bunun görülmesini istiyoruz. Bütün bunların altında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var. Bizde ahde vefa gösterip Başbakanımıza oy vereceğiz. Karabük halkının kadirşinas olduğunu ve ahde vefaya değer verdiğine inanıyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.