AK Parti İl Başkanı Saylar’dan Doktor Ataması Açıklaması

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin, “ İl yönetimi olarak atandıktan sonra Karabük ve ilçelerimizdeki hastanelerinde pratisyen doktor açıklarından dolayı gerekli girişimlerde bulunarak çalışma yaptık.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Saylar’dan Doktor Ataması Açıklaması
Yayınlama: 30.08.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük ve ilçelerinde yaşanan doktor sıkıntısının giderildiğini ve atamaların yapıldığını açıkladı.

Başkan Saylar, “ İl yönetimi olarak atandıktan sonra Karabük ve ilçelerimizdeki hastanelerinde pratisyen doktor açıklarından dolayı gerekli girişimlerde bulunarak çalışma yaptık. 54, 55, 56 ve 57. dönemlerde Karabük’e pratisyen doktor açığı karşılanamamış. Vekillerimizin katkıları ile ilçeler dahi Karabük’e doktor ataması alındı. Yapılan atamalar ile İç hastalıklarına bir uzman, KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesine 10, Safranbolu Devlet Hastanesine 4, Yenice Devlet Hastanesine 7, 112 komuta merkezi, Karabük 1 no’lu ASM, Eskipazar, Karabük Toplum Sağlığı merkezine birer ve Eflani ilçesine 2 pratisyen doktor ataması yapıldı. Pratisyen doktor konusundaki sıkıntılardan dolayı halkımız sıkıntı yaşadı. İnşallah bu atamalar ile bu sıkıntıları gidermiş olduk. Bu insanlar buraya hizmet etmek için geliyor ve bunun kıymetini bilmek lazım” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.