Ak Parti Esentepe’yi İftarda Buluşturdu

AK Parti teşkilatı Ramazan ayının son günlerinde mahalle iftarlarına hız kesmeden devam ediyor.

Ak Parti Esentepe’yi İftarda Buluşturdu
Yayınlama: 26.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Her akşam farklı mahallelerde iftar programlarına devam eden AK Parti Karabük teşkilatı dün akşam da Esentepe Salı Pazarı meydanında yaklaşık 1500 kişilik iftar yemeği dağıttı.

Katılımın çok yüksek olduğu iftar programında İl Başkanı Timurçin Saylar; “Düzenlediğimiz iftar programına katılan herkese çok teşekkür ederim. İşte AK Parti olmanın büyük bir aile olmanın en güzel örneğini yine vermiş bulunmaktayız. Yaklaşık 1500 kişilik bir iftar yemeği oldu. Bu iftar programı güzel bir ekip çalışmasının göstergesidir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına da değinen Saylar; “Önümüzde bir cumhurbaşkanlığı seçimi var. Kısa bir zaman kaldı; ama bizlerde ona göre yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Şimdi 3 aday var; fakat içlerinden bir tanesi o da Başbakanımız Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Karabük’e yapılan tüm yatırımların altında imzası olan adayımız. Karabüklü vatandaşlarımız da bunu görmekte ve bilmektedir. İnşallah Karabük’ten Cumhurbaşkanı adayımıza rekor seviyede oy çıkartacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.