AK Gençler, Eren İle Devam!..

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

AK Gençler, Eren İle Devam!..
Yayınlama: 16.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
4
A+
A-

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları’nın düzenlenen 4. Olağan kongresine AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, İl Başkanı Timurçin Saylar, Merkez İlçe Başkanı Tuncay Özcan, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti Genel Merkez ARGE Başkanı Emrah Uzar, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Burak Güngör, İl ve İlçe teşkilat kademeleri katıldı.

Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Gençlik Kolları Kongresine gerçekleştirilen seçimin ardından Hakan Eren seçildi.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları’nın 4. Olağan kongresinde 258 geçerli oy ile İl Gençlik Kolları Başkanı seçilen Hakan Eren; “Öncelikle burada bizleri yalnız bırakmayan tüm teşkilat mensuplarımıza, gençlik kollarımıza, AK Partimizin tüm kademelerinde görev alan dava arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz kongremizde gençlik kolları başkanlığına seçilmek nasip oldu. Rabbim, bu mübarek görevde bizleri muvaffak eyler inşallah. Bizler değerli dava arkadaşlarımız ile bu kutsal yolda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Bizleri bu göreve layık gören tüm büyüklerime, yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlik Kolları Kongresine katılan AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci’de, “Gençlerimiz bizlerin en değerli hazineleridir. Bizler AK Parti Hükümeti olarak her daim gençlerimizin yanında yer aldık. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile gençlerimize hep destek olduk. Ben, Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen arkadaşımız Hakan Eren’e başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gençlerin bir dinamo gibi çalıştığını AK Parti’de AK davada her çalışmanın yanında gençlerin olduğunu vurgulayan AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ’da, “Öncelikle AK Parti olarak kongre sürecimizi Gençlik Kolları Kongresi ile sonlandırdık. Tüm teşkilat kademelerimiz seçim ile görevlendirildiler. Burada 258 oy ile seçilen Hakan kardeşimize öncelikle hayırlı olsun diyorum. AK Parti olarak gençlerimize önem vermekteyiz. Gerçekleştirilen her çalışmada, verilen her görevde yer alarak başarılı çalışmalara imza atmaktalar. Gençlerimiz bizlerin geleceği, ülkemizin en güzide temsilcileridir. Bizler hükümetimiz döneminde hep gençlerimiz ile bir arada olduk. Bundan sonrada hep gençlerimiz birlikte hareket ederek güzel çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Son olarak tekrar Gençlik Kolları Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” diye konuştu. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.