Genel Başkan Kılıçdaroğlu’ndan, Cevdet Akay’a Destek!

CHP Milletvekili adayı Cevdet Akay Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’ndan, Cevdet Akay’a Destek!
Yayınlama: 09.04.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yapılan ön seçimin ardından Karabük Milletvekili adaylığı netleşen, 7 Nisan itibari ile de siyasi partilerin aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na vermeleri ile adaylığı resmileşen Karabük Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Cevdet Akay, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında ziyaret etti.

Bir süredir seçim çalışmalarını Karabük ve İstanbul’da sürdüren Cevdet Akay, Kemal Kılıçdaroğlu ile seçim programını görüştü ve fikir alışverişinde bulundu.

KILIÇDAROĞLU KARABÜK’TEN MİLLETVEKİLİ- VEKİLLERİ İSTİYOR

Akay’ın ziyareti sırasında Kemal Kılıçdaroğlu bu genel seçimde Karabük’ten vekil- vekiller istediğini söyledi. Kılıçdaroğlu bu doğrultuda Genel Merkez olarak gereken tam desteğin verileceğini de belirterek seçim öncesi miting programına Karabük’ü de aldığını bildirdi.

Kılıçdaroğlu; “Cumhuriyet kenti Karabük, bu seçimde artık adına yakışır bir şekilde Cumhuriyet Halk Partili vekilini Meclise gönderecektir. Karabük aynı zamanda bir emekli kentidir ve emeklilerimiz hak ettikleri yaşam standartlarına ancak CHP iktidarı ile kavuşacaklardır. Biz Genel Merkez olarak seçim sürecinde hep yanınızda olacak ve gereken desteği vereceğiz. Karabük artık TBMM’de CHP çatısı altında sesini duyurabilmelidir.” dedi.

Sıcak bir havada gerçekleşen ziyaretin ardından, ardına partisinin ve genel başkanının desteğini alan Cevdet Akay İstanbul’da Karabük Dernekleri ile yapacağı toplantılardan sonra hafta sonu Karabük’e gelecek ve seçim çalışmalarına kaldığı yerden daha hızlı bir şekilde devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.