GAZETECİLER CEMİYETİNDEN ANKARA’YA ÇIKARTMA « Gaste Karabük

SON DAKİKA

Kurucu Rektör Uysal’ın ruhuna hatim ve dua okundu

Genel, Gündem, Karabük Üniversitesi

GAZETECİLER CEMİYETİNDEN ANKARA’YA ÇIKARTMA

Bu haber 27 Ekim 2016 - 14:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Ankara’ya giderek AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı ziyaret etti

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Ankara’ya giderek AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Çelik-İş  Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı ziyaret etti

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri dün Ankara’ya giderek AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal ile Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve son olarak da çevre ve şehircilik Bakanı Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı ziyaret ederek Ankara’ya çıkartma yaptılar.
İLK ZİYARET MİLLETVEKİLİ UYSAL’A
Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Cemiyetin Genel Sekreteri Mustafa Özyurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin Acar, Sadık Arslan ,Hakan Tuçer ve Mahmut Gümüş  ilk ziyaretini AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a gerçekleştirdiler. 
Ziyarette Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya: “ Komisyon çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Biz Mayıs ayında genel kurul yapmıştık. Yeni bir yönetim oluşturduk. Hayırlı olsun ziyaretine gelemedik. 15 Temmuz’da darbe girişimi oldu malum sizin çeşitli komisyonlarda görev alıyor ve sık sık yurt dışına çıkıyorsunuz. Bugüne nasip oldu kabulünüzden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. 
Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirten Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal: “Öncelikle hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Gazetecilik basın halkı doğru yönlendirme çok fedakârca yapılan meslek olduğunu düşünüyorum. Vatandaşlarımızın doğru bilgiyi elde edebilmeleri sizin gayretlerinize bağlı Şimdiye kadar da Karabükümüzün hak ve menfaatlerini koruma adına dürüstlük adına halkımızı bilinçlendirme ve bilgilendirme adına göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra yine Karabükümüzün ve ülkemizin hak ve menfaatlerini sizlerle birlikte en iyi şekilde koruyarak şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. 
Milletvekili Uysal ayrıca, 15 Temmuz akşamı Karabük basın mensuplarını halkımızı bilinçlendirmeleri ve darbeye karşı çıkmaları konusunda göstermiş oldukları duyarlı hareketten dolayı teşekkür ettiğini belirterek: “15 Temmuz sonrası tutmuş olduğumuz demokrasi nöbetlerinde sabahlara kadar vatandaşlarımızla birlikte meydanlarda yer alarak vatandaşlarımızı dinç tutma adına göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı da ayrıca şükranlarımı arz ediyorum. Allah birliğimiz beraberliğimizi bozmasın diyorum. Ben tekrardan yeni yönetimimize başarılar diliyorum sizler aracılığıyla da Karabüklü hemşehrilerime saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum.” dedi.
İKİNCİ ZİYARET ŞAHİN’E
Sabah saatlerinde Karabük Milletvekili Prof. DR. Burhanettin Uysal’ı ziyaret eden Karabük Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ikinci ziyaretini AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’e yaptılar.
 
Karabük Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetiminin ziyaretinde Şahin “Basın kurumu ve bu kurumun emektarları olan basın mensupları biz siyasilerin adeta sesi, gözü ve kulağıdır. Karabük Basınının renkli, güçlü ve geniş kapsamlı oluşu bizim ayrı bir şansımızdır. Biliyorum ki sizler çok kısıtlı ve zor şartlar altında bu kamu görevinizi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bizler de sizlere her platformda destek olmalıyız. Karabük basını ile birebir diyalog ve istişarelerde kendimi biraz eksik hissediyorum. Bu sebeple önümüzdeki günlerde Karabük’te faaliyet gösteren basın kuruluşlarını tek tek ziyaret etmek programımda yer alıyor” diye konuştu.
Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ise Şahin’in bu konuşmalarının ardından “Mehmet Ali Şahin ismi biz Karabük için çok önemli. Bölgemizin nadir yetiştirdiği siyaset ve devlet büyüğüne sahip olmamız bizim için bir avantaj olarak görülmeli. Sizin Devlet içindeki deneyiminiz ile ağırlığınızdan faydalanarak kentimize gelecek hizmet ve yatırımları çoğaltmalıyız. Biliyoruz ki bu konuda üzerinize düşeni fazlasıyla Karabük için yapıyorsunuz ama biz sizden daha da fazla yararlanmanın peşindeyiz” dedi. 
Cemiyet Başkanı Kaya ayrıca, Karabük Basını ve Cemiyeti ile ilgili bilgiler verdi ve karşılıklı sohbet edildi.
ÇELİK-İŞ SENDİKASINA ZİYARET
Karabük Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in ardından üçüncü ziyaretlerini  Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci’ye yaptılar. Ziyarette kısa bir konuşma yapan Cemiyet Başkanı Metin Kaya; Çelik-İş Sendikasının Karabük’ün olmazsa olmazlarından biri olduğunu belirterek, Cemiyet olarak dün olduğu gibi bugün de Çelik-İş Sendikasının yanında olduğunu söyledi.
Genel Başkan Yunus Değirmenci ise yaptığı konuşmasında Karabük’ün kendileri için her zaman gözbebeği konumunda olduğunu ifade ederek, “Çelik-İş Sendikası Karabük’te doğmuştur ve bu nedenle Karabük bizim yanımızda yeri ayrı bir öneme sahiptir. İşçisiyle, esnafıyla, siyasetçisiyle hep birlikte el ele vererek birlik beraberlik içerisinde Karabük’ün tüm sorunları ile iştigal olacağız” dedi. 
CEYLAN: “KARABÜK’ÜN HER ZAMAN HİZMETKARIYIZ”
Karabük Gazeteciler Cemiyeti Metin Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri son ziyaretini Çevre ve Şehircilik Bakanı Yardımcısı Mehmet Ceylan’a gerçekleştirdi. Ziyarette Cemiyet Başkanı Kaya; “Karabük halkı sizi Karabük’ün üçüncü Milletvekili olarak görüyor. Yaptığınız hizmetler yadırganamayacak boyutta, özellikle Katı Atık Bertaraf Tesisi konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet dolayısıyla sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.
Cemiyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren bakan Yardımcısı Ceylan da yaptığı konuşmada; her zaman Karabük’ün hizmetkarı olduğunu belirterek, Karabüklülere kapısının dün olduğu gibi bugün de  açık olduğunu söyledi. Ceylan, “Ben her zaman Karabük halkının yanındayım. Nerede görev alırsam her zaman masamın üzerinde Karabük ile ilgili projeler yer almaktadır. Bakanlığımız ile ilgili Karabük’e yapılacak her türlü yatırımları takip etmekteyim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.