Ahmet Taylan Çebi‘den Yeni Yıl Mesajı

Ahmet Taylan Çebi‘den Yeni Yıl Mesajı
Yayınlama: 30.12.2021
13
A+
A-

Karabük Ağız Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ahmet Taylan Çebi yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Çebi mesajında;Sağlığa değer vermek, sağlığı korumak gelecekle ilgili tüm temennilerin, tüm duaların içerisinde yer alan bir olgudur. Geleceğimize, sevdiklerimize, toplumumuza verilecek en güzel hediyelerden biri sağlıklı olmak, sağlıklı olmaya teşvik etmek ve şifa dağıtmaktır. Sağlıklı bir yaşam sürdürmek bizlerin en kıymetli hazinelerindendir.
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak tüm sağlık çalışanlarımızla birlikte bu bilinçle ve özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Vatandaşlarımızın Covid 19 salgının etkisinden olabildiğince uzak, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için 2021 yılı boyunca da gerek hastanemizde ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunarak gerekse ilimizin pandemide filyasyon yükünün büyük bir kısmını alarak sahada yoğun bir mücadele verdik.
Toplum ve insan sağlığını korumak, sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir gelecek için mücadele vermek, şifa dağıtmak amacıyla görevlerini eda eden sağlık çalışanlarının, pandemi dönemindeki bu üstün görev anlayışı takdire şayandır. Bu vesileyle, tüm sağlık çalışanlarımıza verdikleri bu insanüstü çaba ve mücadele için şahsım ve kurumum adına teşekkürlerimi sunuyorum.
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vatandaşlarımıza verilebilecek en özel ve anlamlı hediyenin sağlıklı bir gülüş, sağlıklı dişler ve optimum ağız ve çevre doku sağlığı olduğu inancıyla çalışmalarımızı ve mücadelemizi aralıksız ve özveriyle 2022 yılında da devam ettireceğiz.
2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, sağlık, mutluluk, huzur, bereket ve esenlik getirmesini diliyorum.

Doç.Dr.Ahmet Taylan Çebi
Karabük ADSEAH Başhekimi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.